20 Los(e)/Seite
Decoratieve vaas ca 45 cm hoog
Djokja schaal 21 x 16 x 5 cm hoog
kijker op standaard decoratief ca 30 cm hoog
Marmeren driedelig klokkenstel 32 cm hoog
Marmeren klokkenstel driedelig 30 hoog
Driedelig klokkenstel 31 cm hoog
Verzilverde theepot 1900, rieten handvat, ca 11cm hoog
Bronzen sculptuur arend, 20x22cm
Zes diverse borden, blauw-wit w.o. Frans Hals
Twee Delftse vaasjes w.o. Porceleyne Fles en 19e eeuws.
Silhouette porseleinen deelserviesje ca 1920, Stadtlengsfeld, gemerkt Jostenberg, Utrecht, en
Silhouette porseleinen deelserviesje ca 1920, Stadtlengsfeld, gemerkt Jostenberg, Utrecht, en Pollman, Arnhem/ Nijmegen, ca 20 stuks
Lot tegels incl. Porceleyne fles
Polychoom kaststel porceleyne fles
Schilderij &lsquoMeimaand&rsquo Board, 25x16cm
Ferdinand VONCK (1921) 'Mo Mus' Mixed media drawing, gesigneerd links boven, gedat. '48, 24x20cm
20 Los(e)/Seite