97 Los(e)/Seite
Stel zilveren lepels, stelen met puntfilet.Mr.Kon.van Kmepen en Begeer.ca.119gr
lot diverse aardewerk inc. Delft Porceleyne fles , met defecten
Lot met 11 glazen serveerschaaltjes
Salonpop met bruidsjurk, Porseleinen hoofdej, handjes en voetjes, 58cm
Pop met lichtrose jurk, porseleinen hoofdje, handjes en voetjes, 42cm
Engels zilver: schaaltje, bakje met blauw glas en theeschepje Wellner 90/10
Broche met met onix diversen restauraties
Jaden hanger in gouden zetting met onix balletjes aan 18 krt hanger
Grote helderglazen dikwandige vaas, h. 16cm, ontwerp A.D.Copier 1936, uitvoering Glasfabriek
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaatH221 cm
Meyer's Universum Oder Abbildung Und Beschreibung Des Sehenswerthesten Und Merkwuerdigsten Der Natur
Frans persglazen Art Deco deelservies: kop- en schoteltjes met ribpatroon, 10 stuks
Miniatuurkabinet met inhoud 64 cm hoog
Weegschaal met bak, gietijzer
Weegschaal met bak, gietijzer
Faller autobahn met VW kever autos
Twee kristallen vazen met bronzen montuur en een porseleinen vaas met bronskleurig montuur, hoogste ca 35cm
Lot met diversen w.o. goudkom
Lot met diversen w.o. goudkom
Drie oude gravures met plattegrond en een pentekening van Terneuzen
Zilveren taartschep van Kempen met servetring.
Schilderij met poezen, doek, 50x70cm
Twee hors d' oeuvervorkjes met paarlemoeren handvatjes, en twee hors d' oeuvrevorkjes met bewerkte
Twee hors d' oeuvervorkjes met paarlemoeren handvatjes, en twee hors d' oeuvrevorkjes met bewerkte handvatjes, 1850 gekeurd met oud zwaardje
Twee lederen beursjes, waaronder een Zeeuws met zilver
Schilderij met poezen ges. Trirum, 60x90cm
Zilveren fibula met bloemmotief, ca 5cm doorsnede
Kristallen bonbonschaaltje met zilveren handvat ca 1890
Lot met diversen verzilverd, etc.
Aardenwerk scheerbekken met polychrome florale versiering
Antieke grote koperen appelketel, comfoor en een ronde stoof, koper met mahanehout afgezet.
Twee postzegel loupes afgezet met zwart en wit gekleurd been.
Lot diverse Aziatisch aardewerk en porselein ( met defecten )
Plooischotel Porceleyne fles Delft met floraal decor jaarletter CP voor 1971 Schilders inotialen M.
Plooischotel Porceleyne fles Delft met floraal decor jaarletter CP voor 1971 Schilders inotialen M.Jo diameter ca. 37 cm
Uitschijfbare deco kolomtafel
Uitschijfbare deco kolomtafel
'Moeder en kind, biddend' met opschrift Verkocht ten bate der Belgen", ingelijst,26x19cm"
Klassiek bedbankje met gestrepte stof, 120 br
Schilderij met vissersboten bij het strand, doek, 50x60
Delfs blauwe aardewerk vaas, 19de eeuw, versierd met ramskoppen en zeemeerminnen, gemerkt EV, hoogte
Delfs blauwe aardewerk vaas, 19de eeuw, versierd met ramskoppen en zeemeerminnen, gemerkt EV, hoogte circa 44cm
Aardewerk bord, ges. AR met vogeldecor, doorsnede 23,5cm
Tegeltableau 'Boer met koe',38x24cm
Gravure van de kermis van Axel en gravuren van Optocht met de prijs van het ridderspel. in den hof
Gravure van de kermis van Axel en gravuren van Optocht met de prijs van het ridderspel. in den hof der Converentie
Lot met diversen: Afrikaans beeld en damestorso (Lot various items)
Koekjespot met deksel, Bijenkorf 1930-166 met karaf
Twee koperen koetslampen,h. ca 24cm . Two copper coachlights, h. 24cm
Grote porselein servies Porcelaine de Limoges met korenaar decor
Lot met verschillende po's en ondersteken
Display met Megs blocs fire and ice dragons castle, met verlichting, ca 34x62cm
Display met Mega blocs fire and ice dragon eggs, doos ca 34x58cm
Antieke popjes met porseleinen kopjes ca 1900, op standaard, 12 en 16cm
18 de en 19 de Zeeuwse kruiken met vele defecten
97 Los(e)/Seite