14 Los(e)
14 Los(e)/Seite
Gouden ring met donkere steen, maat 17
Gouden ring met bloedkoraal, maat 17
Delfs blauwe aardewerk dekselvaas, 19de eeuw, gemerkt IVH, hoogte circa 56cm
Emaille vergiet, aardappelbak, melkpannetje en kommen
Ewoud DE KAT (1904-1974) Bloemstilleven 32,5 x 41 links onder gesigneerd en gedateerd 33
Hendrick HULK (1842-1937) 'Rivierzicht' paneel, gesigneerd links onder, 27x23cm
Vijf kleine kristallen parfumflacons in doosjes
Schilderij ges. Alberts &lsquoLandschap met koeien&rsquo doek, 40x60cm
Indonesisch schilderij gesigneerd links onder. 32 x44
14 Los(e)/Seite