29 Los(e)/Seite
WEDGWOOD servies 'OSBORNE' 8 kopjes en schoteltjes, 8 taartbordjes en 1 serveerschaal.
Een paar Staffordshire hondjes, meerkleurig aardewerk, 25x18cm
Lot van 7 Bing & Grondahl bordjes en 1 Royal Copenhagen bordje
Negen kopjes en schoteltjes WEDGWOOD
Salonpop in rose satijn, porseleinen hoofdje, handjes en voetjes, Alberon 42cm
Zes grote en zes kleine aardewerk voorraadpottenSix provision-pots, pottery
Lot Japans eierschaal kop en schotels, ca 1920 Japanese egg-shell cups and saucers, ca 1920.
Lot Japans eierschaal kop en schotels, ca 1920Japanese egg-shell cups and saucers, ca 1920.
Lot met 2 kopjes en verschillende bordjes van Royal Crown Derby en 1 kopje met 2 schoteltjes en 1
Lot met 2 kopjes en verschillende bordjes van Royal Crown Derby en 1 kopje met 2 schoteltjes en 1 ontbijtbordje van WEDGWOOD porselein
origineel 'Liesl' popje van Hummel, ca 27cm
Lot met Engels porselein, waaronder Aynsley, Minton, Spode, Derby en Coalport
Drie herenhorloges w.o. automaat
Glazen vaas , donkerblauw/ grijs vermoedelijk Leerdam hoogte ca. 16cm Dark blue/gray vase,prob.
Glazen vaas , donkerblauw/ grijs vermoedelijk Leerdam hoogte ca. 16cm Dark blue/gray vase,prob. Leerdam
Twee middelgrote 19e eeuwse Imari borden, doorsnede ca 32cm
Drie houten maskertjes, 13,5 en 9,5cm
Dekselvaas Porceleyne fles, delfts blauw, hoogte circa 50 cm
Twee grote Imari kommen en bijbehorende kannen
5x Diverse tegels, incl. een gekleurde tros druiven, 17de eeuw. 5x Different Dutch tiles incl. a
5x Diverse tegels, incl. een gekleurde tros druiven, 17de eeuw. 5x Different Dutch tiles incl. a coloured bunch of grapes.
Drie ingelijste tegeltableaus, 13x26 en 13x13cm
Capodimonte sculptuurtje in aardewerk, 'Moeder en kind' door B. Redaelli, 17x12cm, klein defectje
Mosa deelservies. Partial tea- and dinnerset Mosa)
Drie kunststof poppen, 42, 40 en 34cm
Lot Tichelaar Makkum aardewerk incl. 3x Pauwenbord
29 Los(e)/Seite