19 Los(e)/Seite
'Dorpsgezicht', olie op paneel, niet ges.
Lot van vier Royal Cauldon 'Haywood' borden en twee Limogesborden
Twee schilderijen 'Strandgezichten', olie op doek, niet ges.
Drie schilderijtjes, 2 stillevens en 1 havengezicht. niet ges.
Romain Steppe (1859-1927) 'Apres- midi d'octobre sur l'Escaut' olie op paneel, ges. 15,5x25cm
J.L.Meijer (1809-1866) 'Het IJ te Amsterdam', tekening,ges.,23,5x29,5cm,niet ingelijst
J.L.Meijer (1809-1866)'Kampeerse toren te Veere' ,aquarel-tekening,ges.23x30cm,niet ingelijst
Emaille melkkoker, emmer en aardappelbak, bakelieten grip
G.Bentinck 'Huiskamer' schilderij op doek in vergulde houten lijst,ges. 40x30cm ca 1900
V. Wisten &lsquo Heideland&rsquo Doeh, ges. 40x80cm
Schilderij ges A. Giebels, &lsquoWinterlandschap&rsquo doek, 80x100cm
Koninklijke Plazuid bordje 'Graf Zeppelin' Gouda, 1165/10 cv, doorsnede 18cm
Schilderij 'Dijkovergang Westerschouwen' doek, ges Kees Mol en gedat, '72, 40x50cm
Ingelijste aquarel J. Berfeld 'Personages' ges en gedat '65, 46x34cm
Schilderij &lsquoBloemen&rsquo, doek, ges. 50x93cm
19 Los(e)/Seite