10 Los(e)
10 Los(e)/Seite
Ontbijtservies Mitterteich Bavaria
Los 1114
Polychroom beschilderde Delftse bierkan: een bierdrinkende man, gemerkt aan onderzijde AK ( defect)
60x Playmobil classic figuren, jaren 60/ 70
Los 1166
Twee ingekleurde gravures Middelburg
Diverse prenten , gravures , etsen etc
10 Los(e)/Seite