22 Los(e)/Seite
Lot aardewerk en porselein (imperfect)
Vier geperste glazen schalen, diameter ca. 22 tot 26 cm
Delftse tabakspot, koperen vaas en sierschaal (deksel tabakspot imperfect)
Twee bisquit beeldjes waarvan een kandelaar, hoogste 21cm
Diversen koper en een gietijzeren wafelijzer
Twee bronzen bustes van jongen en meisje, ca 35cm
Bronzen olifant, ges. Milo op marmeren sokkel, 23x29cm Bronze elephant, sign. Milo, on marble base,
Bronzen olifant, ges. Milo op marmeren sokkel, 23x29cmBronze elephant, sign. Milo, on marble base,23x29cm
Bronzen sculptuur man naar RODIN op marmeren plaquette, 34cm
Zittende leeuw op houten sokkel, 28x15cmResting lion, sculpture, 28x15cm
Afrikaans beeld 'Visser' ca. 40 cm
Albasten schaal op voet, 26cm, doorsnede 23cm, restauratie
Bronzen leeuw op sokkel, 18x22cmBronze sculpture, lion, 18x22cm
Bronzen beeld 'Justitia' op marmeren voet, ca 44cmBronze sculpture 'Justitia'
Ingekleurde opticaprent vam St Angelokerk Milaan, ca 32x42cm
19de Eeuws vriendschapsglas op voet, 19cm
Doosje varia, koperen kraan, tinnen snavelbekkan en een vijzel
Twee gekleurde glazen vazen, ca 22cm + een lampenkap
Diverse beeldjes inc. speksteen
Verschillende urinaals voor vrouwen, schuitjes en urinaals (waterflesch) een mannenurinaal
Groot diversen, inc lijstjes, duivenprijs, bruidsjurk etc
22 Los(e)/Seite