23 Los(e)/Seite
Lot van Japans en Chinees porselein w.o. 2 theepotten, vaasje en lange lijs dekselpotje
Twee Chinese schaaltjes, oorsnede 16,5 cm, periode Min Guo.
Vier Chinese bordjes en een kom, met florale voorstelling van landschap, gemerkt met vier karaktermerk Kangxie, doorsnede 12cm, restauratie
Chinees puntvaasje blauwwit 19 de eeuws 15,5 cm hoog
Groot Chinees bord, doorsnede ca 40cm
Twee Chinese vazen, hoogte 42 cm (einde 19de eeuw) conditie B
Chinese vaas met personages, gemerkt aan de onderzijde. Voorzien van twee masquerons in de vorm
Chinese vaas met personages, gemerkt aan de onderzijde. Voorzien van twee masquerons in de vorm van metaalkleurige beestenkoppen. 23cm
Twee Chinese borden, haarscheuren, 22,5cm
Drie Chinese borden, Wanli stijl. ca 21cm
Grote porseleinen Chinese dekselschaal, 32x25cm
Tafelklokje met Chinese decoratie
Chinees Imari theepot, 19de eeuw
Twee grote 19e eeuwse Kanton vazenTwo Chinese Kanton vases, 19th century
Lot diverse Chinees en Japans porselein en aardewerk
Twee antieke Chinese , 18e eeuwse,.......borden
Vier Chinese borden, d. 31 en 22cm
Lot divers Chinees en Japans porselein ( met defecten )
Lot Chinese parelmoer fiches, parelmoeren gaming counters
Chinees theepotje met chinese karakters
Chinese druk, ges. Tosmoyuvin, 42x31cm
Chinees houten dienblad met intarsia, 72x37cm
23 Los(e)/Seite