20 Los(e)/Seite
Zilveren fotolijstje, 20x15cm
Zilveren fotolijstje, 20x15cm
Drie zilveren ringen en een gouden broche
Gesp, 19de eeuws, onduidelijke keuren, 10,2x7,2cm
Antieke zilveren zeilboot op wielen, 42x53cm
Bronzen beeld 'Justitia' op marmeren voet, ca 24cm
Schilderij met boerderij aan de rand van het woud, board, 50x60cm
Groen vaasje vermoedelijk Duits, ongemerkt, h. 15cm
Gedenkbord Porceleyne Fles. Ontwerp Leon Senf, Ter herinnering aan de Nederlands-Indi? expedities
Zesarmige oude bronzen balkroon, doorsnede ca 40cm
7x Oude aardewerk borden, diverse condities
Sculptuur uit zandsteen, 20ste eeuw, 39cm (defectje aan hand)
Oude ingekleurde prent 'Bij de tandarts' 38x45cm
Tuinstoelen twee stuks en tafelpoot (zonder blad)
Verschillende oude illustraties i.v.m. scheepvaart
Frans notenhouten wandmeubel, 105 x 53 x 104cm
20 Los(e)/Seite