29 Los(e)/Seite
Lot diversen, w.o.bord van Middelburg en koperen plaat van Middelburg en Vlissingen en kastvaas
Lot diversen, w.o.bord van Middelburg en koperen plaat van Middelburg en Vlissingen en kastvaas Boch
Twee bisquit beeldjes/ doosjes in de vorm van man en vrouw voor een tonnetje, ca 15cm, L&M LETU &
Twee bisquit beeldjes/ doosjes in de vorm van man en vrouw voor een tonnetje, ca 15cm, L&M LETU & MAUGER?
Lepelstandaart in vorm van een pagode, doos en 3x schaaltjes (imperfect)
Bronzen sculptuur van een spelend meisje op een stoel, ca 23cm
Bronzen sculptuur van een bakkertje, ca 24cm
Bronzen sculptuur van een discuswerper, ca 25cm
Lot van twee Japanse vaasjes. Hoogte 16 cm.
Zeer uitgebreid servies Boerenbond van Boch
Bronzen sculptuur van een naakte vrouw, ges. Milo. 26cm
Bronzen sculptuur van een golfer, ges. Leonard, 16cm
Sculptuur van boer achter de ploeg op marmeren plaquette, 10x22x9cm
Sculptuur van vrouwe justitia, 24cm
Bronzen sculptuur van gehuurkt naakt meisje
Beeld van een Nar / joker op marmeren sokkel . mist een handje h. ca. 20 cm
Prent van de Zuid- Bevelandse dracht, 35x25cm
Tegel tableau van zes x blauw wit
Jakobakan, Delfs bord en zeldzame kandelabertegel van een kat
Aardewerk sculptuur van een zittende vrouw, naar antiek grieks voorbeeld, 35x22cm
Gravuren 'De Heerlijkheyd van Oosterland'
18 Stuks jeugdboeken Bob Everts door Willy van der Heide
Gravures van 't dorp Driewegen, grootste 16x23cm
J.J.H. van Leeuwen 'De Golfspeler' schilderij op doek, ges. 115x75cm
Oude ingelijste tekening van een krantenverkoper, 40x50cm
H. van Langen &lsquoBoereninterieur&rsquo doek, ges. 31x41cm
Bronzen beeld van een vrouw 46 cm hoog
Lot van drie antieke kristallen karaffen, glazen, onderschaal en divers
lot divere oude landkaarten veel van Delamarche rond 1835
29 Los(e)/Seite