7 Los(e)
7 Los(e)/Seite
H.Hulk (1842-1937) 'Zeilboten aangemeerd' ,aquarel,ges.,25x35,niet ingelijst
Viermaal 'Le Petit Journal' begin 1900
Viermaal 'Le Petit Journal' 1894- 1896- 1896- 1903, originele supplementen
Los 919
Tweemaal 'Le Petit Parisien' 1905 en 1906, origineele supplementen en 4x prenten uit 'Le Petit
Tweemaal 'Le Petit Parisien' 1905 en 1906, origineele supplementen en 4x prenten uit 'Le Petit Journal'
Lot diverse boeken incl. Woordenboek Zeeuws Dialect, Middelburg
Los 1130
Lot divers w.o. Robot, The Last Airbender, Anpanman, Poezie pictures and poetry album pictures of
Lot divers w.o. Robot, The Last Airbender, Anpanman, Poezie pictures and poetry album pictures of train, planes, futuristic
7 Los(e)/Seite