15 Los(e)
15 Los(e)/Seite
Art Deco Dressoir met 2 stilistisch vormgegeven deuren. 185 x 103 x 50 cm
Los 1115
Fantasie parelcollier met hanger, afgezet met zilver, zilveren slotje (925) 45cm, design jaren '60
Armband met 52 briljantjes, 0,55ct, 18,5cm
Schedel met hoorns waterbuffel. Vermoedelijk Indonesie
Entouragering met saffier en briljantjes, maat 17
Gouden damesring met 7 briljantjes, maat 16,75
Spiegel met goudkleurige lijst 89 x 69
Haardplaat Holandia Propatria vermoedelijk 17 de eeuws. gebruikte conditie met scheur en restauraties. 73 x 56
Los 1151
Moderne stoel met leuk zwart kastje
Moderne metalen tafel met glazen blad, 160x80x74cm
15 Los(e)/Seite