7 Los(e)
7 Los(e)/Seite
Bronzen sculptuur Jugendstil stijl 'Meisje op de maan' ges. Peter Breuer, ca 30cm
Los 1103
Hans Heeren (1926- 2016) 'De Rode peignoir' schilderij op doek, ges. en gedat. '74. 80x100cm
Akke Sins 'Huizen' lithografie, 4/20, ges. 73x37cm
Gerrit DE MOREE (1909-1981) 'De ark van Noah' lithografie, ges. 22/30, 56x45cm
G.B. Olislagers (1894) 'Bergdorp' doek, ges. 70x95cm
Jan STRUBE (1892-1985) 'Buurenbieravond op Terschelling' prent, ges. 30x50cm, ingelijst
Zilveren armband, 925, ca 125gr, 21,5cm, ca 122gr.
7 Los(e)/Seite