1113 Los(e)/Seite
Grote Chinese vaas diameter ca. 25x26cm
Twee Chinese vazen, diameter ca. 10x24cm en 10x28cm
Chinoiserie bord diameter 30cm. 17/18 eeuw.
Japans pijpvaasje, Meiji periode (eind 19de eeuw) met vuurvogel, ca 27cm. Chip aan de hals.
Twee Chinese kommetjes met deksel en schoteltjes, 19de eeuw, conditie A
Japan eggshell porcelain cups, saucers and lids with, floral, pheasant and bird decoration, Hirado
Japan eggshell porcelain cups, saucers and lids with, floral, pheasant and bird decoration, Hirado Sei (made in Hirado) Mikawachi
Twee kleine Imari vaasjes, conditie C, ca 12cm
Drie kop- en schoteltjes, niet bij elkaar horend, 1x haarscheur
Blauw- wit trekpotje, 9cm hoog, kleine restauratie aan teut
Chinees eirerschaalporselein, famille verte: 2x kop- en schoteltjes, 1x dekseltje, conditie A,
Chinees eirerschaalporselein, famille verte: 2x kop- en schoteltjes, 1x dekseltje, conditie A, schoteltjes ca 13cm doorsnede
Chinese vaas met bamboemotief, Transitiestijl. 20ste eeuw, Gemerkt aan de onderzijde. H. 33cm
Twee ivoren netsuke's. Div. condities.
Chinees bordje, verm. provincie Fujian.
Aardewerk bordje (Verm. Zuid-Oost Azie) 17,5cm
Twee blauwe Chinese borden, 23cm, conditie A (fritting)
Japans gelobde Imari kom, aardewerk, floraal motief,ca 1880, conditie A, ca 14cm
Sculptuur uit zandsteen, 20ste eeuw, 39cm (defectje aan hand)
Japanse schaal 13x31 cm conditie A
Kanton kom 20st eeuw Diam. 35,5 cm.
Twee Chinese borden diameter 31 cm
Bronzen Cache- pot met onderschotel, ca 22cm
Twee miniatuur dekselvaasjes, ca 10cm (scherfjes aan bovenrand en dekselranden)
Hirado Japan eggshell porcelain cup, beakers and saucers with Samurai and Mount Fuji decoration
Hanenkommetje (scherf) doorsnede 12cm
Japans imari dekselvaasje, 17cm
Chinees Imari theebus, ca 12cm, bakscheurtje aan hals
Vier kop- en schoteltjes (1x fritting, 3x haarscheur/ schoteltjes fritting, scherfje, 1x haarscheur)
Lot met Chinees en Japans porselein
Vier kapucijner schoteltjes met bloemmotief (1x restauratie)
Klein formaat vijfdelig kaststel. Decor Encre de Chine. H.13-14 cm. Restauraties.
Japan eggshell porcelain cups, saucers and lids with blue white decoration with text 'A person who
Twee Chinese kommetjes, diameter 12x6cm
Chinees blauw bord, 23cm, conditie B
Zes blauwe Chinese borden, w.o. chien lung, 18de eeuw, haarscheur, fritting, scherfjes
Famille rose borden, 18de eeuw (1x haarscheur)
Soapstone sculptuurtje, vogelkooitje, 19,5cm
Gemberpot, diameter ca. 14x15cm
Chinese kom, Kanton 20ste eeuw, doorsnede ca 20cm
Chinees geribt/ geschulpt kommetje, karpermotief, defect in rand. Gemerkt Kangxie.
Chinese kom, 20ste eeuw. Gemerkt aan de onderzijde.
Vier miniatuur dekselvaasjes, ca 7,5cm
Twee miniatuur imari dekselvaasjes oranje, ca 7,5cm
Drie miniatuur dekselvaasjes, ca 7,5cm
Vijf Chinese theekopjes en twee bakjes, 20ste eeuw
Drie miniatuurvaasjes, 1x Japans, 2x blauw Chinees
Porseleinen sake stelletje: blad (13x10cm) en vier kopjes
Bronzen wierookbrander in de vorm van een pagode, 14cm
Twee Chinese buikvaasjes met gekleurde rijstkom, 20steuw, diameter 11 en 7cm
Delfts blauw gemberpotje, diameter 8 cm.
Twee miniatuur dekselvaasjes, ca 10cm, scherf aan binnenkant dekseltjes
Eierschaalporselein: twee schoteltjes en dekseltjes waarvan een schoteltje gaaf (1x restauratie en
Eierschaalporselein: twee schoteltjes en dekseltjes waarvan een schoteltje gaaf (1x restauratie en scherfjes van dekseltjes aanwezig)
Serviesgoed ' rijstkorrel/ rice grain'
1113 Los(e)/Seite