1026 Los(e)/Seite
Bolle ronde spiegel doorsnede ca 36 cm
Wandklok Jaerger met kunststof versiering doorsnede ca 58
Schatz Royal Marine with External Bell
Fantasiesieraden in doosje w.o. zilver
Flandra, Brabantia, et Holanda Nuova by Claudio Tolomeo and Girolamo Ruscelli, printed in Venice
Flandra, Brabantia, et Holanda Nuova by Claudio Tolomeo and Girolamo Ruscelli, printed in Venice in the middle of 16th Century (XVI).
Marcus Zuerius van Boxhorn - Clundert ( Klundert ) - vermoedelijk uit Blau
C.E. Wassink 'Cyclamen' aquarel, 30x30cm
Gouden damesring bezet met 9 briljanten en een center diamant Maat 17,25
Kaart van Schieland en Krimperwaard. Rechtsboven in cartouche: 'Schieland en Krimpenerwaard'. Uit:
Chateau Anthonic 1996 , Errazuriz 1997
Gouden speldje hoefijzer en Egyptische hieroglief hanger
Le Duche de Brabant BrabantiaDucatus
Groot servies Royal Albert Country Rose
Vier gouden hangertjes w.o. muntje, schelp, mjolnir
Delfts tegeltableau 'Volendam' met 24 tegeltjes, waarvan een beschadigd, 30x80cm
Kopergravure van Willemstad aan het Hollands Diep gelegen. Uitgegeven door John Luffman in 1801 te
Oud houten krukje rechthoekig 36x22,5x50 cm
Gouden ring (steen los) en hanger met aquamarijn, filigrainring
Van Beers 'Modern zicht door een poort' ca 50x50cm
Belgii Veteris Typus Abrahami Ortelii - 1683 ?
Jan STRUBE (1892-1985) 'Stilleven' van tinnen kan met druiven en kersen', litho, ges., beeldmaat ca.
Jan STRUBE (1892-1985) 'Stilleven' van tinnen kan met druiven en kersen', litho, ges., beeldmaat ca. 34x27cm, lijstmaat ca. 48x39cm, ingelijst
Diverse edelsteenhangers met Hasla ketting
Eugene Lucker 'Interieur van de Dom van Veere' ets in passe- partout, epreuve d'artiste, ges.
Eugene Lucker 'Interieur van de Dom van Veere' ets in passe- partout, epreuve d'artiste, ges. 37x46cm
A New Map of Africa from Recent Authorities by Robert Wilkinson (1768-1825) in a close copy engraved
Riccadonna Vermouth di Torino Magnum 2 Liter
Zilveren broches en hangers, zilveren ring, emaille kruisje en fantasievogeltje
Bicolor gouden damesring bezet met 25 briljanten Maat 18
Diverse zilveren halssieraden e.a.
Vintage bijzettafeltje 40x40x44 cm
Aquarel 'Man met pijp' ges. C.A. Last (?)
Oude houten poppenwagen met pop, porseleinen kopje Simon & Halbig 403 Germany 43 (pruik vastgeplakt)
Oud houten krukje rond Hoogte 49cm
Gravure van Arnemuiden uit de Cronyk van Smallegange 1660. Oud Arnemuyde (1550) afm13,5 x 32,5
Neushoorn brons 27,5x8,5x11 cm
Zilveren set met amber (armband eerste gehalte)
Modern werk op rib karton geschilderd, onleesbaar ges. + gedateerd '94, afm. 62x93cm
Gail D. Gill 'Geometrie', glas en marmer, 27x44
CARTE DES PROVINCES-UNIES DES PAYS-BAS - 1702 - Guillaume DELISLE
Twee horloges met gulden 1964 (money watch) lederen band
Gouden damesring bezet met briljanten en Safier 18 briljanten Safier Maat 18,25
Gerardi Mercatoris et J. Hondii. Atlas Novus, sive Descriptio Geographica Totius Orbis Terrarum,
Sieraden, waaronder zilveren halsketting, antieke armband en schildpad doosje met oorbellen
VAN TRIRUM (1924-2011) Zicht op de haven van Rotterdam.50 x 60
Moderne compositie in paars en groen, schilderij op doek, 40x30cm
Twee zakhorloges met ketting in zilveren kast, doorsnede, 4,5 en 5cm
H.W. Bijl. Nieuwe maas Rotterdam 35 x 54
Batik Indonesisch doek jaren 50
Duitse bankbiljetten etc. voor 1940
Gouden hangertje met granaat aan gouden ketting
Henk DEKKER (1897-1974) 'Marine' schilderij op doek, ges. (kleine restauratie) 55x85cm
1026 Los(e)/Seite