1299 Los(e)/Seite
Cornelianen collier met zilveren tonnenslotje ca 50 cm, en glaskralen snoer 42 cm
18 krt Gouden ring met groene halfedelsteen, totaal gewicht 10 gr.
Houten doos met zilveren bovenzijde, boerentafereel
14 krt Gouden camee met landschap, 4,2x4cm, met restauratie, ca 1880
Twee zilveren kandelaren gemerkt sterling, gewicht ca 618gram, gevuld
Lot met diversen, waaronder horloges en gouden brilletje.
Lot div zilver en verzilverd ca 80 gr.
Medaillon, uit hout gesneden, in doos
Gouden 14 krt ketting met hanger van 5 fl 1912
Gouden zakhorloge met 14krt kast, doorsnede 4,9cm
Twee 14 krt. gouden ringetjes met diamanttjes totaal 2.44 gram
Gouden ring bestaande uit 7x kleinere ringetjes, maat 16
Gouden hanger met ketting 14 krt. 8.99 gr
Modern werk met signature: De Kooning 'Untitled' gemengde techniek, 22x30cm
Meeuwis van Buuren (1902-1992) 'Boszicht' doek, 60x80cm
Zilveren bonbonmandje met leeuwenkopjes aan weerszijden, jaarletter voor 1966, ca. 14x10,5x5,5cm ,
Zilveren bonbonmandje met leeuwenkopjes aan weerszijden, jaarletter voor 1966, ca. 14x10,5x5,5cm , ca. 85gr
Japans gelakt kabinet met vergulde versieringen, 19de eeuw
J. G. F. van der Kroef 'Keukengeheimen' doek, ges en gedat. 1980, 45x55cm
Dolf JASPERS (1933-1976) 'Naar de wei' schilderij op doek, ges. En gedat. '66, 90x110cm
Chinees dekselvaasje ,18 cm hoog. defectje op knop
Goudwegers weegschaal. in houten kistje. Duitsland ca 1780
Gouden hangertje met granaat en pareltjes aan een onedel kettingkje
Orientaalse voorstellingen in de stijl van Bergman, metaal, 2x, hoogste 9cm
Glazen object, Gail D. Gill, ges. 28cm
Twee etsen, o.a. Martin van Waning (1889- 1972) 'Schapen bij de hoeve' ges. 10x15cm en KW Logger
Twee etsen, o.a. Martin van Waning (1889- 1972) 'Schapen bij de hoeve' ges. 10x15cm en KW Logger of 'Gekkenlogger' signatuur onleesbaar 17x20cm
Art- Deco hanger met diamantjes, oud slijpsel 1 krt, ca 0.22 ct. diamant totaal gewicht ca 1,62 gr
18de Eeuwse aquarel 'In de schaduw rustende dames' 21x16cm
E. van Heemskerck- van Beest (1828- 1894) 'Vervoer van hooi op de Zuiderzee' olie op doek, ges.
E. van Heemskerck- van Beest (1828- 1894) 'Vervoer van hooi op de Zuiderzee' olie op doek, ges. 43x75cm
F. Lamoriniere 'Gezicht op Domburg' ges. en gedat. 1880, 14x23cm
ZIlveren mes, vork en lepel (Kempen en Begeer) tweede gehalte zilver, circa 220gr
Llibovitz- Jivoskova, gegoten glazen schaal, 36cm, gesigneerd
Draagbaar bijzettafeltje (etageretafeltje) en kapstok, hout
Twee wandtafels Art Nouveau met marmeren blad en zeemeerminnen als steunen. Elk 75x88cm, gebogen
Twee wandtafels Art Nouveau met marmeren blad en zeemeerminnen als steunen. Elk 75x88cm, gebogen blad
Glazen vaas, gezandstraald met monogram en gedat. en ornament hoogste 27cm
J.A.M. van Anrooy (1901-1988) 'Boerenschuur met kar' olie op doek, ges. 40x60cm
Frans blauw- wit tafelstuk met deksel, waarop slang en figuren, 22x31cm
Stel verzilverde kandelaars in Empire stijl op vierkante voet met cannelures, voet en kaarsenhouder zijn voorzien van parelranden, circa 22cm
Origineel medisch preparaat: schedel van homo sapiens sapiens. Kaak bewegend, voorhoofdsbeen en
Chinese loveseat, houtgestoken
Vitrinekast, wortelnotenhout, 19de eeuws, gebogen met twee laden en kuif, op klauwpootjes, 240cm
Fraai houtsnijwerk Makonde, Bantoe- stam, 105cm ca 1950
Papuaans masker, gebruikt, 87cm
Drie antieke kannen, aardewerk, Jemen en Benin. Ook een zgn. 'wedding vase' van de indianen( VS),
Drie antieke kannen, aardewerk, Jemen en Benin. Ook een zgn. 'wedding vase' van de indianen( VS), ter plaatse aangekocht in 1972
Afrikaans beeldje vermoedelijk uit de Congo regio
Afrikaans beeldje Circa 36 com
Houtsnijwerk uit Makonde, Bantoe, met figuren, 90cm
Kortzwaard Ngombe Doko Poto. Zaire
Chinees wandscherm, vier losse delen, elk 188x60cm
Geledetrom Yruba stam, Benin, 144cm
Eiken gestoken bureau, blad 120x65cm
1299 Los(e)/Seite