982 Los(e)/Seite
Cache- pot en vaasje, resp. 24 en 15cm
Drie eierschalen chinese kopjes met schotel en deksel
Porseleinen asbak met oosters motief, 15x13cm
Jef Diederen (1920-2009) 'De Dorsmachine' ets in passe- partout, 8/20, ges. en gedat. '55, 20x29cm
Drie gouden ringen: trouwring, ring met monogram en schakelring (imperfect)
Sint-Helenamedaille ( ingesteld 1857 ) voor veteranen van de revolutieoorlogen en de napoleontische oorlogen die vochten aan Napoleons zijde
C.H.W. 'Landschapjes' twee schilderijtjes op doek, beide 26x30cm
Set van gouden oorbellen, broche en ring met aquamarijn
Gouda Regina klomp met binnenklomp
2x Japanse kommen, 13cm doorsnede
Zilveren beker op voet met vergulde binnenzijde en voet, Engels, h. 18,5 cm, 292g
Lotje met Zeeuws knoop zilver: ring, broche, oorbellen en hanger
Negen antieke zilveren lepeltjes, 119gr
Twee boekjes over Axel: 'Oorlog en bevrijding' en 'De strijd om Axel' hierbij een herdenkingsmunt
Twee boekjes over Axel: 'Oorlog en bevrijding' en 'De strijd om Axel' hierbij een herdenkingsmunt Axel- Polen 1954
Theetafel, blad 36x52cm, 74cm hoog 19 de eeuw
Twee oude sieraden: broche met twee bloedkoralen en antieke ring met boekje
Verchroomde Design hanglamp met twaalf lichtpunten
Doosje met diverse munten Kon. Wilhelmina, Juliana, Beatrix, tussen 1ct en 5 gulden, pracht kwaliteit, 1948- 1980
Zilveren Keltische broche met blauwe edelsteen, 35mm
Zilveren bijtring en servetring
Japanse kom met deksel, doorsnede 12cm
Horloge Tusal met gouden kast en lederen band
Stilleven met boeken' onbekende meester, doek, 45x60cm
Twee gietijzeren bewegende spaarpotten: olifant en kanonnier, ca 13cm
Greetje Manche 'Stilleven met wasbak' 60x70cm
Dame in glas, Italie, met sticker Larghi & C. Genova, h. 22cm
Acht oude stoeltjes met biezen zitting in goede staat
Guus Colnot (1945): Foto graffiti, ingelijst, 75x50cm
Zittende vrouw, modern brons, 34cm
Twee gietijzeren spaarpotten: golfers en politie
Zilveren ring met granaat en Zeeuwse knoop broche
Pamflet 'Hulde aan de molens' door J.H. Hoogeweegen, ingelijste druk op geelkleurig papier, 13
Pamflet 'Hulde aan de molens' door J.H. Hoogeweegen, ingelijste druk op geelkleurig papier, 13 aug. 1845
E. Vitalis Art Nouveau bronzen beeld 'Naakt met bloemenslinger' ges. ca 40cm
Zilveren chateleine met paardenhoofdje en theeschepje
Zilveren hanger Zeeuwse knoop, ca 7cm
Octave Pirlet (1914- 1979) 'Abstract expressionistisch' aquarel, ges. 40x50cm
Vijf zilveren sierkurken met dieren op een verzilverde houder
Drie tegels met bloempotten, 17de eeuws
Bronzen beeld ges. RAMUS 'Spelende putti's' ca 25cm
Gouden hanger met driehoekige diamant ca. 0.25 ct
K. Schilderspel (G. Delfgauw 1882-1947)) 'Schaapskudde' doek, 60x80cm
Gouden hanger met sterretje bezet met vele briljantjes, ca 15mm groot. Winkelwaarde 650,- euro
Vaas vermoedelijk Kralik 'Aquagold'
Rie van Driel (1930-2014) 'Zee' olie op doek, niet ges.100x120cm
Witgouden hanger met 18 briljantjes, ca 0.18 ct.
Art Deco hanglamp met iriserend glazen coupe en kapjes
Twee gietijzeren spaarpotten: honkbal en metselaars
Deels zwart met koper Fifty's hanglamp met creme opalineglazen kapjes met zwart decor
Witgouden ring met briljanten c.a 0,30 ct. op stervormige achtergrond, maat 17 Nieuwe ring Winkelwaarde 2130,- euro
Diversen w.o. 14 kt gouden sjaalhouder, oud geld (o.a. vergulden en zilveren munten) horloges etc.
14krt Gouden polshorloge Eterna
Witgouden ring met briljanten, ca 0.50ct, winkelwaarde 2000 euro
982 Los(e)/Seite