4 Los(e)
4 Los(e)/Seite
Een Wiskemann verzilverde inktpot. Daarbij een dito theepot.
Een gehamerd verzilverd theeservies van Franse makelij. Eerste helft 20e eeuw.
Een groot engels verzilverd dienblad. Sleets.
4 Los(e)/Seite