18 Los(e)/Seite
(Toegeschreven aan) Kralik, een set vazen van Iridescent glas. Circa 1910.
Een set van 6 kristallen champagneglazen, Copier Leerdam (etsmerk onderzijde). Servies Romanda. 1923-1924.
Een lot met divers glas waaronder verzilverd glaswerk. 19/20e eeuw.
Een koppel Siecle beschilderde glazen vazen. Svres, circa 1900.
Een set geslepen rookglazen, "Val St. Lambert" karaffen. Tweede helft 19e eeuw.
Een persglazen Lalique bakje. 20e eeuw.
Een Lalique schaal, gesigneerd aan de binnenzijde. Frankrijk 20e eeuw.
Een lalique bloemsteker in de vorm van een duif. Frankrijk 20e eeuw.
Twee lalique bloemen. Frankrijk, 20e eeuw.
Een Murano stijl Millefiori XL vloer-, of hanglamp.
Een grote kristallen karaf. Cristal de Sevres.
Een glazen matgeslepen kikker en uit, Cristal de Sevres.
Een glazen schaal, Roel Olivier voor Leerdam.
Een glazen tafellamp "Love birds". Lalique, eind 20e eeuw.
Een set van (10) kristallen wijnglazen met beschilderde groene/gele guirlande rond de cuppa, met getordeerde stam. Ca. 1900.
Verlys France (1925-1946). Een gepolijst en gesatineerd, geperst glazen schaal. "Les Canards Sauvages", circa 1935.
Een lot divers glaswerk waaronder George Davidson & Co en Val Saint Lambert. ...[more]
18 Los(e)/Seite