11 Los(e)/Seite
Een lot bestaande uit divers gekleurd einde dag glas. Waaronder een lamp en diverse vaasjes.
Een lot bestaande uit een groen glazen sigarenpot en daarbij groen glazen roemers waarop Duitse heraldiek. Ca. 1900.
Een collectie van divers gekleurd glaswerk. 19e eeuw en later.
Een grote geslepen glazen coupe voor bonbons.
Een lot bestaande uit diverse geslepen glazen vazen, daarbij een kan van Annaglas. (Blauwe bolvaas heeft chip aan de rand).
Een lot bestaande uit (2) 19e-eeuwse flessen met diepe ziel. Zgn. "kattekoppen".
Een lot blank glas waaronder diverse gembercoupes en vazen.
Een lot bevattende (2) glasobjecten van Max Verboeket, beiden gesigneerd.
Een lot bestaande uit twee gedraaid glazen wandelstokken.
Een lot met (4) grote, handgeblazen, decoratieve vazen en flessen.
11 Los(e)/Seite