- Sculpture (44)
- Maps (17)
- Coins (11)
- Collectables (4)
- Furniture (4)
- Models, Toys, Dolls & Games (3)
- Salvage & Architectural Antiques (3)
- Taxidermy & Natural History (3)
- Vintage Fashion (3)
- Chinese Works of Art (2)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Ceramics (1)
- Jewellery (1)
- Lighting (1)
- Musical Instruments & Memorabilia (1)
- Porcelain (1)
- Prints (1)
- Silver & Silver-plated items (1)
- Sporting Memorabilia & Equipment (1)
- Stamps (1)
- Textiles (1)
- Tools (1)
- Wines & Spirits (1)
107 Los(e)/Seite
Een set van (4) bronzen Napoleon III Billiard "Corner Pocket" ornamenten. Ca. 1850.
Een lot divers tin waaronder een eikeltjeskan en een boullionpot. 19e eeuw.
Een lot van (7) tinnen klepkannen. Circa 1800.
Een lot van (7) tinnen maatkannen. 19e eeuw.
Een houten lepelrek met tinnen lepels. 19e eeuw.
Een lot divers tin bestaande uit strooiers en borden. 19e eeuw.
Een groot lot divers tin. 19e/ 20e eeuw.
Een 19e-eeuws bureau met intarsia, met bijbehorende stoel en theetafel, en dienblad.
Lot bakelieten langspeelplaten.
Een lot van twee inktstellen vervaardigd in messing en ijzer.
Een lot bestaande uit diverse wildklemmen.
Een diorama of "Bavelaartje" voorstellende een stellingmolen nabij een huis. Laat 19e eeuw.
Een koppel, zwart-wit marmeren cassolettes met bronzen monturen. Ca. 1900.
Een lot bestaande uit (4) carbid fietslampen. Eerste kwart 20e eeuw.
Een lot bestaande uit een reismicroscoop, een zestraps telescoop kijker, en een horloge standaard.
Een bronzen, midden 19e-eeuwse Louis XV-stijl kapspiegel met geslepen glas.
Een stel eiken caryatiden gemonteerd op een ovale eiken applique.
Een lot bestaande uit (2) mijnwerkerslampen en een koperen scheepslamp.
Een paar rijkversierde, bronzen vuurbokken. Voorzien van leeuwenkop met ring, een zonnegod op vaaswerk, veren, band-, en rolwerk. Ca. 1880.
Een grote tinnen kan met warmhoud bodem. Gemerkt "Dixon&Sons". Engeland, ca. 1900. ...[more]
Een lot bestaande uit een messing inktstel met voorstelling van de Vlaamse leeuw, daarbij een eiken spaarkistje. Ca. 1900.
Een set van twee zwart marmeren boekensteunen met daarop Indische olifanten. Ca. 1900.
Een ebonised brievenhouder met daarbij een buste van Luther. Beiden eerste helft 20e eeuw.
Een lot bestaande uit diverse bureau objecten. Waaronder een tafelbel, een lamp en een pennenhouder.
Een taxidermie schildpad met geschilderde oogjes. "Testudines".
Een 19e-eeuws gekuipt dienblad. Daarbij een olielamp, een griffeldoos, een warmer, een tabaksdoos, treen, zoutstrooier en een kandelaar.
Een collectie oude prenten naar beroemde meesters uit de schilderkunst.
Een 19e-eeuwse zgn. Conch-, of Cameo-schelp met godin van de oogst; Demeter. (Lichte beschadiging bovenzijde schelp).
Een lot bestaande uit (2) jardinieres waarvan ŽŽn met een blauwglazen binnenbak en de ander met een cameoglazen binnenbak.
Een lot bestaande uit (5) diverse gemonteerde geweien. 1900 en later.
Een antieke ijzeren pluimvee stolp. 18e eeuw.
Een lot met (5) speculaasplanken. 19e eeuw en ouder.
Een lot van (3) diverse houten dozen. Waaronder ŽŽn naaidoos met inhoud.
En lot met (4) Duitse wandelstokken met wapenschildjes. Ca. 1950.
Een kleine demi-lune wandconsoletafel met marmeren blad. Ca. 1900.
Een glazen stolp op voet. 19e eeuw.
Een lot diversen waaronder een porseleinen blotter en bronzen sculptuurtjes.
Een lot diversen waaronder een messing inktstel.
Een lot diversen met brons en snijwerk. Vnl. 19e eeuw.
Een grote albasten vaas. Eerste helft 20e eeuw. (Bevat chips).
Een messing plantentafeltje/ pied de stal. Frankrijk, ca. 1880.
107 Los(e)/Seite