6 Los(e)
6 Los(e)/Seite
Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.
Een bronzen wierookbrander. China, 19/20e eeuw.
Een bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. China, 19e eeuw.
Een bronzen wierookbrander gedecoreerd met foo-honden. Japan, einde Meji periode.
Een bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figuren in het centrum en adelaar op deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.
Een bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzijde. Japan, einde Meji periode.
6 Los(e)/Seite