28 Los(e)/Seite
Een Dresden Potpourri vaas. Ca. 1920.
Een porseleinen schotel met decor van geschoten wild. West Europa, 1e helft 20e eeuw.
Een vijf delig porseleinen kaststel met wapen decor. Samson, 19e eeuw.
Een lot porselein bestaande divers uit serviesgoed met ivy leaves decor, Rosenthal voor Versace jeans home. Duitsland, eind 20e eeuw. ...[more]
Een porseleinen servies onderdeel met floraal decor. Frankrijk, 19e eeuw.
Een porseleinen thee/koffie servies gedecoreerd met bloemen. Frankrijk, 19e eeuw.
Imari-stijl hoge theebus, daarbij toegeveogd twee Imari-stijl snuff bottles. 19e eeuw.
Een lot bestaande uit een opaal glazen lampvoet en een porseleinen cassolette, beide met bronzen montuur. Frankrijk, 19e eeuw.
Een porseleinen figuurtje van een spelend kindje. Bing & Gr¿ndahl (B&G), Copenhagen. ...[more]
Een porseleinen clown buste, Gemerkt Lladr—. Spanje, eind 20e eeuw,
Een lot van twee porseleinen naakten, Aquincum Budapest.
Een set porseleinen vazen gedecoreerd met bloemen. Brussel, midden 19e eeuw.
Een porseleinen groep met musicerende puti, gemerkt Royal Vienna. Circa 1900.
Een zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse landschappen, gemerkt StŽany. Frankrijk, 20e eeuw.
Een set porseleinen cornet vazen met vergulde accenten. Frankrijk, midden 19e eeuw.
Een lot van vijf porseleinen borden met wapendecor. 20e eeuw.
Een set vazen in Brussels porselein met klassieke voorstelling. Eind 19e eeuw.
Een st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decor. KPM, circa 1900.
Een groot lot diverse porseleine sculptuurtjes, waaronder Hochst. Duitsland, 20e eeuw.
Een porseleinen kop en schotel, z.g. "snorrenkop" 19e eeuw.
Een porseleinen groep van vier figuren bij een kampvuur personificatie van de winter. Dresden, eind 19e eeuw.
Een biscuit groep van een jongedame en heer, getekend F.Roger. Frank, 1e helft 20e eeuw.
Een set porseleinen borden, decor Inalterable.Gemerkt Christofle, Frankrijk eind 20e eeuw.
28 Los(e)/Seite