18 Los(e)/Seite
Een lot van 4 satsuma aardewerk vazen. Japan, 1e helft 20e eeuw.
Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.
Een porseleinen famile rose figuur van Fu Xing, gemerkt aan onderzijde. China, midden 20e eeuw.
Een Satsuma thee servies. Japan,19e eeuw.
Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.
Een porseleinen inktpot, geveild bij Tokyo Artclub in 1998 (lot 235). Japan, 18e eeuw. Goud restauratie aan hals.
Een Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met draken en foo-dogs op het deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.
Een porseleinen Kutani presenteerschaal op hoge voet met perkendecor met figuren aan de buitenzijde. Japan, 19e eeuw.
Een stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor in perken, met leeuwtjes op de deksels. Japan, 19e eeuw.
Twee half porseleinen Satsuma vaasjes. Japan ca 1900 gemerkt aan de onderzijde.
Twee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. Japan, 18e eeuw
Een porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met floraal decor. Japan, 19e eeuw.
Twee porseleinen deksels, 1x Imari met figuur als greep en 1x 6kantig. Japan, 18e en 19e eeuw. .
Een porseleinen schotel met decor van spelende kinderen. Japan, eind 19e eeuw.
Een set zeer grote porseleinen vazen gedecoreerd met roofvogels in landschap. Japan, circa 1900.
Een lot divers Imari porselein. Japan, 19/20e eeuw.
Een lot divers porselein waaronder dekselkoppen. Japan, 19e eeuw.
Een zwartlak theedoos met rijke inleg van vogels en vlinders, daarin (3) porseleinen theebussen. Japan, 19e eeuw.
18 Los(e)/Seite