125 Los(e)/Seite
Een lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas en dekselpot. China,1e helft 20e eeuw.
Een Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde deksel. China, 1e helft 20e eeuw.
Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.
Een lot bestaande uit twee (transfer) kommen en een zoutvat. China, circa 1900.
Een porseleinen Doucai fish tank, aan de binnenzijde gedecoreerd met vissen. China, midden 20e eeuw.
Een lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.
Een lot van twee schellekoord hangers van porselein met messing montuur. China, 19e eeuw.
Een set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eind 19e eeuw.
Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China, 18e eeuw.
Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.
Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.
Een lot divers porselein waaronder met Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.
Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China, 18e eeuw.
Een kris met rijkbewerkt benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuw.
Een mes met benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuw.
Een porseleinen theebus met landschapsdecor. China, 18e eeuw.
Een set porseleinen schotels met floraal decor. China, Qianlong.
Een porseleinen Imari bordje met paradijsvogeldecor. Japan ,18e eeuw.
Een set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotels met karakter teksten met 6-karaktermerk. Japan, 19e eeuw.
Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.
Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.
Een lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schotels. China, Qianglong.
Een bewerkte schelp met een afbeelding van een draak. China, 20e eeuw.
Een lot divers porselein onder andere Amsterdams bont. China, 18e/19e eeuw.
Een set van twee porseleinen balustervazen met kanton decor. China, eind 19e eeuw.
Een lot van twee aardewerk figuurtjes. China, eind 19e eeuw.
Een porseleinen kom met Qianjiang Cai decor. China, circa 1900. ...[more]
Een aardewerk wierookvat gedecoreerd met draken, naar antiek voorbeeld.
Een porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling met lange lijs bij hek decor. China, Yongzheng.
Twee steengoed olielampjes VungTau Cargo (geveild bij Christies, Amsterdam). China, Kangxi.
Een porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, Qianlong.
Drie porseleinen diepe borden met floraal decor. China, Yongzheng.
Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.
Twee porseleinen schotels beide met floraal decor, China, Yongzheng en Qianlong.
Een porseleinen dekselvaas met landschap met visser decor. China, Yongzheng.
Een porseleinen dekselvaas gecontourneerd model met landschap-met-visser decor. China, Yongzheng.
Een porseleinen bordje met verschillende perken en Lingzhy in het midden,met zeemleer achterzijde. China, Kangxi.
Twee diverse porseleinen bordjes met landschap en figuren decor en landschap decor. China, Yongzheng.
Drie bordjes met landschap met twee langelijzen bij hek decor. China Yongzheng.
Een lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. China, Qianglong.
Een porseleinen Famille Rose schenkkan met rivierlandschap met paviljoendecoratie. China, Qianlong.
Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.
Een porseleinen bekervaas met baluster in de midden (Yenyen vaas) met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.
Een porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauwe achtergrond. China, 20e eeuw.
Een porseleinen Famille Rose juskom gecontourneerd model met floraal decor waartussen pauwen. China, Qianlong.
Twee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor op rots. Zeevondst Nanking Cargo Christies 1986. China, Qianlong.
Een porseleinen Famille Verte buikvaasje met spelende ratten. China, Kangxi.
Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.
Drie porseleinen bordjes ŽŽn met rivierlandschap decor, 2x floraal decor, alle met capucijner buitenzijde. China Yongzheng.
Een porseleinen kop en schotel met rivierlandschap decoratie en capucijner buitenzijde. China, Yongzheng.
125 Los(e)/Seite