10 Los(e)/Seite
Een messing wandluchter met spiegel voorzien van een Apollo kop. Eerste helft 20e eeuw.
Een lot bestaande uit (2) sets kandelaren en een miniatuur flap-aan-de-wand en een commode.
Een lot betaande uit diverse gietijzeren objecten, allen met bladmotieven. Waaronder flessenbakken, kandelaren en een haardscherm.
Een lot met (2) grote vintage hanglampen. Ca. 1950.
Een paar messing wandlusters met glazen roosjes. (EŽn of meer roosjes vervangen). Ca. 1870.
Een groot lot bevattende smeedijzer gereedschap en twee kandelaren.
Een lot bestaande uit een model waterpomp, kandelaren en een crucifix.
Een paar koperen altaarkandelaren. Ca. 1900.
Een stel kerkkandelaren. Ca. 1900.
A neo-gothic, partly fire-gilt, bronze altar candlestick. Approx. 1900.H.: 68 cm.
10 Los(e)/Seite