12 Los(e)/Seite
Lot divers Keuls aardewerk. Waaronder een zoutvat, een cashepot en een vaas. ca. 1900.
Een groot lot Droste aardewerk, "Cacao set" bestaande uit o.a. kopjes, schoteltjes, en een koffieblik.
Een lot met (25) blauw witte tegeltjes. 19e eeuw.
Een lot bevattende (13) "Delftse" tegeltjes. 17e eeuw.
Een koppel deels vergulde vazen met daarop allegorie‘n voorstellende zomer en winter. Ca. 1900.
Een lot "steingut" waaronder mosterdpotjes, een cachepot en een krug.
Een lot bestaande uit Keuls steengoed.
Een lot bestaande uit (6) "Delftse" tegels met o.a. diermotieven.
Een lot bestaande uit aardewerken puddingvormen. 19e eeuw. Diverse kwaliteiten.
Een groot lot "steingut" en Keuls aardewerk, waaronder diverse kannen.
Een lot bestaande uit (3) "Delftse borden". Vnl. 18e eeuw.
A glazed earthenware applique depicting "Nuestro Padre Jesus Nazareno de Medinaceli" (Jesus before Pilate). Madrid, 20th century.40 x 29 cm.
12 Los(e)/Seite