37 Los(e)/Seite
Een blauw-wit bordje, vermoedelijk Japans, 19e eeuw.
Een set van (2) aardewerken schotels in Delftse stijl. Samson Parijs, 19e eeuw.
Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.
Een lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waaronder ŽŽn met Wanli decor. Delft, 18e eeuw.
Een lot polychroom faience aardewerk vazen gedecoreerd met kraanvogels en een azijnstel. Frankrijk, 1e helft 20e eeuw.
Een aardewerken vaas, A.F.R. Dubois met decor van tamme kastanjes, gesigneerd: A.F.R. Dubois, september 1923. Frankrijk, 1e kwart 20e eeuw.
Een aardewerk Delfts 3-delig kaststel. 18e eeuw.
Een lot aardewerk schotels bestaande uit een Delftse De Porceleyne Fles schotel met floraal decor en een herinnerings schotel van Heineken.
Een groot aardewerk servies, Brown Westhead Moore & Co. Engeland, circa 1900. ...[more]
Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft, 18e eeuw.
Een set aardewerk Art Nouveau vazen. Frankrijk, circa 1900.
Een platelen inktstel met Regina decor. Goude, 1e helft 20e eeuw.
Een cloisonnŽ wandtegel afgebeeld met een hagedis. L.E.F. Bodart - Porceleyne Fles Delft.
Een set van twee polychroom beschilderde aardewerk zoutkelders. Frankrijk, circa 1900.
Een lot Romeinse bodemvondsten, opgevist in Zuid-Frankrijk in de jaren 60.
Een lot diverse plateel bestaande uit een asbak, vaasje en schaal. 20e eeuw
Een grote fiance oorvaas, A. Maunier, Vallauris. Frankrijk, begin 20e eeuw.
Een aardewerk vaas, gemerkt Empire, England. 1e helft 20e eeuw.
Een lot van twee Majolica schotels gedecoreerd met vogels. Zuid-Europees, 20e eeuw.
Een lot van twee floraal beschilderde aardewerk schotels. Delft, crica 1800.
Een aardewerk schotel met floraal decor. Delft, crica 1800.
Naar Bertel Thorvaldsen (Kopenhagen 1770 - 1844), "Love Ages" biscuit plaquette. Royal Copenhagen, eind 19e eeuw.
Een set aardewerk kraagvazen gedecoreerd met bloemen, gemerkt Boch Frres. Circa 1847.
Een faience plaquette met klassiek decor, gemerkt Lill 1767. Frankrijk, circa 1900.
Een Carlton Ware Australian design servies deel.
Een lot van vier aardewerk borden met diverse decors. Delft 18e/19e eeuw,
Een set van twee aardewerk borden met bloemenmand decor. Delft, circa 1800.
Een lot van vijf fiance borden met diverse decors. Frankrijk, 19e eeuw.
Een lot divers aardewerk waaronder twee schenkkannen. Frankrijk, 19e/20e eeuw.
Een reeks van 12 aardewerk maandborden. Delft, 19e eeuw.
Een aardewerk tegelkwadrant ster en tulp decor en een ingelijste tegel met bloempot decor, beide mangaankleurig. Holland, 18e eeuw.
Een lot Vlaams aardewerk borden met daarop spreuken.
Charles Catteau voor Boch Frres KŽramis. Een aardewerk art decor vaas met floraal decor.
Een pre-columbiaans (stijl) aardewerk schenkkan in de vorm van een fabeldier. Zuid Amerika.
Een aardewerk schotel met floraal decor. Delft, 18e eeuw.
37 Los(e)/Seite