- Sculpture (20)
- Coins (9)
- Maps (8)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (3)
- Scientific Instruments (3)
- Clocks (2)
- Jewellery (2)
- Taxidermy & Natural History (2)
- Collectables (1)
- Glassware (1)
- Islamic Works of Art (1)
- Lighting (1)
- Models, Toys, Dolls & Games (1)
- Musical Instruments & Memorabilia (1)
- Wines & Spirits (1)
56 Los(e)/Seite
Een lot bestaande uit (2) verrekijkers.
Mechanisch rekenmachine "Odhner Arithmometer". Zweden, ca. 1935.
Rekenmachine "Antares P3". Midden 20e eeuw.
Een lot van twee koperen kolenkitten.
Een gietijzeren mechanisch spaarvarken,Tammany Bank. Verenigde Staten, eind 19e eeuw.
Een lot divers houten Schwarzwald objecten waaronder beren, een spiegel en thermometer. Duitsland, eerste helft 20e eeuw.
Een grote gegoten metalen tafellamp in de vorm van een triomfwagen van Diana. 19e eeuw.
Een houten doosje met gewichten, Becker & Sons Rotterdam. ...[more]
Een mahonie theekistje met binnendeksel. Ca 1800. Daarbij (2) druppelvangers.
Een Bowie mes (Linder Messer) Solingen, met gegraveerd buffeljacht decor op het lemmet in origineel lederen foudraal.
Een tinnen sigarenbus, Indonesi‘, met sigaren en zilveren (3e gehalte) sigarensnijder.
Een lot diverse tinnen objecten waaronder een vaas met "Cherub" engelen. Art Nouveau.
Een telescoopkijker met (4) uitschuifbare delen en lenskap.
Een bronzen gedenkplaquette van een scne van stervende soldaten. Gedateerd 1914, 1915.
Een groot groen marmeren inktstel met bronzen monturen. Frankrijk, circa 1900.
Een opalescente glazen Art Nouveau lamp met messing montuur. Frankrijk, eerste helft 20e eeuw. ...[more]
Een lot van twee benen waaiers waarvan een beschilderd met bloemen en de ander met een klassieke voorstelling. Eind 19e eeuw.
Auguste de Wever (1836-1910), "Cleopatre". Een bronzen jardiniere. Brussel, circa 1900.
Een lot diverse tinnen voorwerpen waaronder flessen. 19e eeuw.
Een grote Pathe Diamond grammofoon, circa 1930. (Niet werkend).
Een verzamelboekje met diverse afbeeldingen van het Koninklijk Huis.
Een bronzen grape. 17e eeuw of eerder.
Een 19e eeuws doosje voor het opbergen van een zakhorloge. Ingelegd met messing, been en diverse houtsoorten. Frankrijk, ca. 1880.
Een viertal bloedkoralen colliers.
Een Staten-Generaal bijbeltje in leren band en met gouden beslag. 1870.
Een lot bestaande uit een koperen koebak/ aker, daarbij een kort artillerie zwaard en een sabel. ...[more]
Een lot bestaande uit twee apothekers weegschalen. 20e eeuw.
Een lot bestaande uit vier apothekers weegschalen. 20e eeuw.
Koffie & Thee: Van Nelle winkeltrommel. Eerste helft 20e eeuw. ...[more]
Een lot bestaande uit vijf apothekers weegschalen. 20e eeuw.
Een Cave ˆ Liqueur in de vorm van een stapel boeken. Midden 20e eeuw.
Een Art Nouveau kist met koper beslag en fantasie stenen, bewerkt met bloemen. Circa 1910.
Een lot antieke blokschaven. Eerste helft 20e eeuw.
2x Vintage Spirit of St. Louis Radio Alarm Clock "SOSL Collection" - Wekker met radio en alarm functies in dashboard-uitvoering in kist.
Twee sabels waarvan ŽŽn zonder schede (geroest), 19e en begin 20e eeuw.
Een lot van twee Ray-Ban Aviator Classic zonnebrillen.
Een lot van zes zakhorloges. 19e/ 20e eeuw. (Niet getest op langdurige werking).
Een ingelegd inktstel bewerkt met o.a. been en parelmoer, met daarbij een dekseldoos. Eerste helft 20e eeuw.
Een lot van twee getorste marmeren consoles.
Een wortelnoten belijmde theekist gebombeerd model met theebussen in interieur. Holland, 18e eeuw.
Een satijnhout en rozenhout belijmd achtkantig theekistje met schelpintarsia. Holland, Lodewijk Seize, ca. 1790.
Een satijnhout en rozenhout belijmd rechthoekig theekistje met schelpintarsia. Holland, Lodewijk Seize, ca. 1790.
Een parelmoer belijmd theekistje met een ietwat gebolde deksel. Holland, begin 19e eeuw.
Een eiken mangelplank. Holland, 18e eeuw.
Een lot zakhorloges waaronder met zilveren kast. (Niet getest op langdurige werking).
Een lot bestaande uit Prins Valiant strips, Vivo Uitgave.
Een lot diverse zakhorloges. (Niet getest op langdurige werking).
Een calculator van het merk Original-Odhner, model 602 N 5. Zweden, eerste helft 20e eeuw.
Een telescoopkijker bestaande uit (4) uitschuifbare delen en lenskap.
Een Friese staartklok met landschapsdecor. Midden 19e eeuw. (niet getest op langdurige werking).
A miniature of Christ as Man of Sorrows, tempera. 19th century.Diam.: 9,3 cm.
56 Los(e)/Seite