6 Los(e)/Seite
Een grote tinnen kan met warmhoud bodem. Gemerkt "Dixon&Sons". Engeland, ca. 1900. ...[more]
Een grote gegoten metalen tafellamp in de vorm van een triomfwagen van Diana. 19e eeuw.
Een houten doosje met gewichten, Becker & Sons Rotterdam. ...[more]
Een 19e-eeuwse zgn. Conch-, of Cameo-schelp met godin van de oogst; Demeter. (Lichte beschadiging bovenzijde schelp).
En lot met (4) Duitse wandelstokken met wapenschildjes. Ca. 1950.
Ruud van der Peijl(The Hague 1960- 2021 Amsterdam), The beast/ Suzanne Klemann, 2005, photo print, with damage. 100 x 69 cm
6 Los(e)/Seite