3 Los(e)
3 Los(e)/Seite
Een grote tinnen kan met warmhoud bodem. Gemerkt "Dixon&Sons". Engeland, ca. 1900. ...[more]
Een 19e-eeuwse zgn. Conch-, of Cameo-schelp met godin van de oogst; Demeter. (Lichte beschadiging bovenzijde schelp).
En lot met (4) Duitse wandelstokken met wapenschildjes. Ca. 1950.
3 Los(e)/Seite