- Aardewerk; (7)
- Aardewerk;Aziatica;Glas;Japans porselein;porselein; (1)
- Aardewerk;Beelden; (1)
- Aardewerk;Diversen; (1)
- Aardewerk;Diversen;Lots; (6)
- Aziatica; (3)
- Aziatica;Aziatisch brons; (1)
- Aziatica;Chinees porselein; (1)
- Aziatica;Diversen;Lots; (1)
- Aziatica;Japans porselein; (3)
- Aziatica;Japans porselein;porselein; (1)
- Beelden; (2)
- Beelden;Diversen;Kandelaren;Lots;sculpturen; (1)
- Beelden;Diversen;Klokken;Lots; (1)
- Beelden;Diversen;Lots;religieus;sculpturen; (2)
- Beelden;Diversen;Lots;Schilderijen; (1)
- Beelden;Diversen;Lots;Schilderijen;sculpturen; (1)
- Beelden;Diversen;Lots;sculpturen; (19)
- Beelden;Lots; (1)
- boeken; (4)
- boeken;Diversen;Lots; (7)
- Design;Glas; (1)
- Diversen; (20)
- Diversen;Glas; (1)
- Diversen;Glas;Lots; (3)
- Diversen;Kandelaren; (4)
- Diversen;Kandelaren;Lots; (7)
- Diversen;Klokken;Lots; (1)
- Diversen;Lampen; (1)
- Diversen;Lampen;Lots; (1)
- Diversen;Lots; (44)
- Diversen;Lots;speelgoed; (2)
- Diversen;Lots;Wapens; (1)
- Diversen;Lots;zilver; (2)
- Diversen;porselein; (1)
- Diversen;religieus; (1)
- Fotografie; (3)
- Glas; (3)
- Handtekeningen; (1)
- Japans porselein; (3)
- Kandelaren; (2)
- Kandelaren;Lampen; (1)
- Klokken; (3)
- Lots; (1)
- porselein; (4)
- Schilderijen; (2)
- verzilverd; (3)
- verzilverd;zilver; (1)
- Wapens; (1)
- zilver; (7)
191 Los(e)/Seite
Een lot divers tin waaronder een eikeltjeskan en een boullionpot. 19e eeuw.
Een houten lepelrek met tinnen lepels. 19e eeuw.
Een lot divers tin bestaande uit strooiers en borden. 19e eeuw.
Een groot lot divers tin. 19e/ 20e eeuw.
Een lot van drie messing (pen)kandelaren. 18e/19e eeuw.
Een lot divers Djoka bestaande uit een theezeef, asbakken en een aansteker.
Een bronzen, midden 19e-eeuwse Louis XV-stijl kapspiegel met geslepen glas.
Een lot met (25) blauw witte tegeltjes. 19e eeuw.
Een lot bevattende (13) "Delftse" tegeltjes. 17e eeuw.
Een vide-poche met een bronzen harlekijn op een rood marmeren basement. Ca. 1900.
ÒLe Tailleur de pierreÓ, de Steenhouwer, brons, Art Nouveau periode.
Een lot bevattende diverse zakhorloges waaronder zilver. (Allen voor onderdelen).
Een lot bevattende diverse bronzen beeldjes en een "Spaanse" kandelaar. 1900 en later.
Een lot met (3) vide-poches met daarop bronzen beeldjes.
Een koppel deels vergulde vazen met daarop allegorie‘n voorstellende zomer en winter. Ca. 1900.
Een taxidermie schildpad met geschilderde oogjes. "Testudines".
Een mahonie theekistje met binnendeksel. Ca 1800. Daarbij (2) druppelvangers.
Een tinnen sigarenbus, Indonesi‘, met sigaren en zilveren (3e gehalte) sigarensnijder.
Een lot bestaande uit (6) "Delftse" tegels met o.a. diermotieven.
Een telescoopkijker met (4) uitschuifbare delen en lenskap.
Een paar messing Emipe-stijl wandluchters, eerste helft 20e eeuw.
Een lot bestaande uit diverse bronzen en messing voorwerpen waaronder een inktpot en een stel kandelaartjes. Ca. 1900 en later.
Een lot divers bronswerk waaronder Franjou - Hippolyte Moreau, en een erotische plaquette.
Een lot in eiken gesneden leeuwenkoppen waaronder boekensteunen.
Een buste voorstellende een vorst uit het Duitse Keizerrijk (1871-1918). Ca. 1900.
Een lot betaande uit diverse gietijzeren objecten, allen met bladmotieven. Waaronder flessenbakken, kandelaren en een haardscherm.
Een koperen rokkandelaar. Nederland, 17e eeuw.
Een lot bestaande uit (2) 19e-eeuwse flessen met diepe ziel. Zgn. "kattekoppen".
Een antieke ijzeren pluimvee stolp. 18e eeuw.
Een lot met (5) speculaasplanken. 19e eeuw en ouder.
Een groot lot "steingut" en Keuls aardewerk, waaronder diverse kannen.
Een hexagonale messing hallamp. Eerste helft 20e eeuw.
Een set messing Art Deco kandelaren. Circa 1930.
Een groot lot diverse blanke wapens. Diverse condities.
Een ZAMAK en messing pendule met daarop afgebeeld koning Arthur te paard. Frankrijk, eind 19e eeuw. (Uurwerk deffect).
Een groot lot diverse blanke wapens. Allen in slechte staat.
Een dubbele bronzen plaquette "Le Foyer de la Femme". De linker onduidelijk gesigneerd.
Een lot met (2) grote vintage hanglampen. Ca. 1950.
Auguste de Wever (1836-1910), "Cleopatre". Een bronzen jardiniere. Brussel, circa 1900.
Een paar messing wandlusters met glazen roosjes. (EŽn of meer roosjes vervangen). Ca. 1870.
Een paar messing wandlampen met gevlamde glazen kappen. Ca. 1880.
Een lot diverse tinnen voorwerpen waaronder flessen. 19e eeuw.
Een groot lot bevattende smeedijzer gereedschap en twee kandelaren.
Een marmeren Louis XVI-stijl pendule met bronzen ornamenten. Frankrijk, eind 19e eeuw. (Niet getest op langdurige werking).
Een lot bestaande uit een model waterpomp, kandelaren en een crucifix.
Een glazen stolp op voet. 19e eeuw.
Een lot diversen waaronder een messing inktstel.
Een lot diversen met brons en snijwerk. Vnl. 19e eeuw.
Een lot smeedijzeren decoratieve objecten waaronder een bloemenmand, kandelaren en lampvoeten.
Een Chinese doos voor waaiers ingelegd met been. Daarbij een messing en sandelhouten Art Nouveau postzegeldoosje.
Een groot lot literatuur met vnl. WO II.
191 Los(e)/Seite