44 Los(e)/Seite
Een lot divers tin waaronder een eikeltjeskan en een boullionpot. 19e eeuw.
Een houten lepelrek met tinnen lepels. 19e eeuw.
Een lot divers tin bestaande uit strooiers en borden. 19e eeuw.
Een groot lot divers tin. 19e/ 20e eeuw.
Een bronzen, midden 19e-eeuwse Louis XV-stijl kapspiegel met geslepen glas.
Een taxidermie schildpad met geschilderde oogjes. "Testudines".
Een antieke ijzeren pluimvee stolp. 18e eeuw.
Een lot met (5) speculaasplanken. 19e eeuw en ouder.
Een glazen stolp op voet. 19e eeuw.
Een lot diversen waaronder een messing inktstel.
Een lot diversen met brons en snijwerk. Vnl. 19e eeuw.
Een lot smeedijzeren decoratieve objecten waaronder een bloemenmand, kandelaren en lampvoeten.
Een koppel rijkbewerkte vuurbokken. Ca. 1900.
Een messing tafeltelescoop met diverse bijbehorende lenzen en stofkapppen. Gevat in een recente houten doos. Ca. 1920.
Een koperen McDonald's sterilizer (patentno.: 5581).
Een lot bevattende (2) porttafeltjes. Ca. 1900.
Een paar massief marmeren cassolettes met bronzen monturen.
Een groengelakte huwelijkskist met briefpanelen en smeedijzeren beslag.
Een 19e-eeuwse skeletklok onder een glazen stolp. (Niet getest op langdurige werking).
Een lot met (2) houders voor inpakpapier. Ca. 1900.
Een vintage SANYO platenspeler in koffer. In werkende staat.
Een mahonie kantelspiegel met daaronder een lade. 19e eeuw.
Een koppel volmarmeren cassolettes, met bronzen monturen.
Een koppel volmarmeren cassolettes met bronzen monturen. Ca. 1900.
Een koppel cassolettes, uitgevoerd in roze geaderd marmer, met bronzen monturen.
Een schildpad brillenetui ingelegd met goud, zilver en parelmoer.
Een gehouten "Novelty" wandelstok bevattende een inktpotje, een pennenhouder, en een potlood. Eerste helft 20e eeuw.
Een mahonie belijmde, Louis XVI speeltafel met groenvilten inleg. Holland, circa 1790. (Fineer beschadigd).
Een laat 18e-eeuwse eiken klepsecretaire met drie laden. Engeland.
Een mahonie gefineerde vitrinekast/toonbank met messing opstand en gehard glas. Circa 1970.
Een paar massief mahonie bergres bekleed met damast. Circa 1900.
Een groen marmeren zuil op octagonale voet en gecanneleerde schacht. Itali‘, begin 20e eeuw. (Kleine beschadigingen).
Een 18e-eeuwse eiken deken-/huwelijkskist. Aan de binnenzijde een kaarsenbak.
Een groot lot diversen waaronder verzilverd bestek.
44 Los(e)/Seite