- Aardewerk; (6)
- Aardewerk;Chinees porselein;porselein; (1)
- Aardewerk;porselein; (3)
- Aziatica; (1)
- Aziatica;Chinees porselein; (21)
- Aziatica;Chinees porselein;porselein; (2)
- Aziatica;Japans porselein; (3)
- Beelden;porselein; (1)
- Chinees porselein; (8)
- Chinees porselein;porselein; (1)
- Diversen;Lots; (1)
- porselein; (2)
50 Los(e)/Seite
Een Royal Dux sculptuur van een retriever.
Een Royal Dux groep van een herderin spelend met een kind.
Een lot bestaande uit een bord en kop met floraal decor. China, midden 19e eeuw.
Een sierplant vervaardigd in jade in celadon pot. China, 20e eeuw. (bladeren missend).
Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China, 18e eeuw.
Een porseleinen Imari bordje met paradijsvogeldecor. Japan ,18e eeuw.
Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.
Een lot porselein bestaande uit een kom en een bordje. China, Qianglong.
Een porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuw.
Een porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.
Een set porseleinen dekselvazen met famile rose decor. China, 20e eeuw.
Een lot divers porselein onder andere Amsterdams bont. China, 18e/19e eeuw.
Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten, achterzijde met bloem gemerkt. China, Kangxi.
Een porseleinen bord met floraal decor. China, Qianglong.
Een porseleinen Famille Verte buikvaasje met spelende ratten. China, Kangxi.
Een porseleinen Imari dekeldoos op pootjes met floraal decor in vakken. Japan 18e eeuw.
Een porseleinen Famille Verte hals vaasje met antiquiteiten decor. China, Kangx.
Twee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. Japan, 18e eeuw
Twee porseleinen Famille Rose kommen met proviciewapen decor Gelderland en Utrecht. China, 20e eeuw.
Een porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met floraal decor. Japan, 19e eeuw.
Twee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal decor. China, 19e eeuw.
Twee porseleinen Famille Verte deksels, 1x flraal decor de ander met figuren in perken. China, 19e eeuw.
Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.
Een monochroom celadon craquelŽ kom. China, 18e eeuw.
Een celadon schenkkan. China, 19e eeuw.
Een monochroom celadon craquelŽ vaas. China, 20e eeuw.
Een Koreaanse, ingelegde celadon vaas, mogelijk Joseon, 18e eeuw.
Een celadon craquelŽ schenkkan. China, 19e eeuw.
Een celadon craquelŽ balustervaas. China, 20e eeuw
Een celadon craquelŽ kruik. China, Yuan/Ming.
Een celadon kruik. China, Yuan/Ming.
Een celadon kom met bloemendecor in binnenzijde. Korea 15e eeuw of vroeger.
Een porseleinen bord met erotische voorstelling. China, eind 19e eeuw.
Een porseleinen bord met bloesemtakdecor. China, Qianglong.
Een set van drie porseinen Imari bordjes. China, 18e eeuw.
Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft, 18e eeuw.
Een lot van twee floraal beschilderde aardewerk schotels. Delft, crica 1800.
Een Royal Dux sculptuur van een dame met geit. Bohemen, circa 1920.
Een porseleinen groep met musicerende puti, gemerkt Royal Vienna. Circa 1900.
Een lot van vier aardewerk borden met diverse decors. Delft 18e/19e eeuw,
Een set van twee aardewerk borden met bloemenmand decor. Delft, circa 1800.
Een reeks van 12 aardewerk maandborden. Delft, 19e eeuw.
Een porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt Lladro. Spanje, eind 20e eeuw.
50 Los(e)/Seite