5 Los(e)
5 Los(e)/Seite
Een blauw-wit bordje, vermoedelijk Japans, 19e eeuw.
Een set van (2) aardewerken schotels in Delftse stijl. Samson Parijs, 19e eeuw.
Een set van twee polychroom beschilderde aardewerk zoutkelders. Frankrijk, circa 1900.
Een aardewerk vaas, gemerkt Empire, England. 1e helft 20e eeuw.
5 Los(e)/Seite