8 Los(e)/Seite
Een paar rijkversierde, bronzen vuurbokken. Voorzien van leeuwenkop met ring, een zonnegod op vaaswerk, veren, band-, en rolwerk. Ca. 1880.
Koperen 50-jarig herdenkingsplaquette. Aankomst koning Willem I op het strand van Scheveningen. 1813-1863.
Een Staten-Generaal bijbeltje in leren band en met gouden beslag. 1870.
Emmanuel Zurrini (Paris 1942). Concours d'Elegance, Pebble Beach, 1991. Uitgevoerd in sterling silver.
Ruud van der Peijl(The Hague 1960- 2021 Amsterdam), Diamonds, Alu-dibond.92 x 65 cm
Een aardewerk tegelkwadrant ster en tulp decor en een ingelijste tegel met bloempot decor, beide mangaankleurig. Holland, 18e eeuw.
Een zilveren heren vestzak horloge, OMEGA met zilveren deels ni‘llo chatelaine 19e eeuw.
8 Los(e)/Seite