4 Los(e)
4 Los(e)/Seite
Een porseleinen Kutani presenteerschaal op hoge voet met perkendecor met figuren aan de buitenzijde. Japan, 19e eeuw.
Een stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor in perken, met leeuwtjes op de deksels. Japan, 19e eeuw.
Twee half porseleinen Satsuma vaasjes. Japan ca 1900 gemerkt aan de onderzijde.
Een lot divers Imari porselein. Japan, 19/20e eeuw.
4 Los(e)/Seite