- Aardewerk; (5)
- Aziatica;Aziatisch brons; (1)
- Aziatica;CloisonnŽ; (1)
- Aziatica;Japans porselein; (2)
- Aziatica;Japans porselein;porselein; (1)
- Aziatica;porselein; (1)
- Chinees porselein; (1)
- Diversen; (1)
- Diversen;Kandelaren; (1)
- Diversen;Kandelaren;Lampen;Lots; (1)
- Glas; (6)
- Japans porselein; (6)
- Japans porselein;porselein; (1)
- porselein; (3)
- zilver; (1)
34 Los(e)/Seite
(Toegeschreven aan) Kralik, een set vazen van Iridescent glas. Circa 1910.
Een Bowie mes (Linder Messer) Solingen, met gegraveerd buffeljacht decor op het lemmet in origineel lederen foudraal.
Een persglazen Lalique bakje. 20e eeuw.
Een Lalique schaal, gesigneerd aan de binnenzijde. Frankrijk 20e eeuw.
Een Murano stijl Millefiori XL vloer-, of hanglamp.
Een facet geslepen spiegel gevat in een vergulde lijst, versierd met banderol met daarin een kop.
Twee verguld koperen kandelaren met rozet reli‘f decor op de voet en gecanneleerde stam. Frankrijk, Charles X, ca. 1825.
Een glazen tafellamp "Love birds". Lalique, eind 20e eeuw.
Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.
Een groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen en schotels. Japan, 18 & 19e eeuw. ...[more]
Een stel porseleinen kraagvazen met floraal decor. Japan, 19e eeuw.
Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.
Een Nanking baluster vaas met gepolychromeerd decor, voorstellende een veldslag. Gestempeld a.d. onderzijde. China, 20e eeuw.
Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.
Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eeuw.
Een porseleinen dekselvaas met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.
Een emaille cloisonnŽ dekselvaas met floraal decor. China, midden 20e eeuw.
Twee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18e eeuw.
Een porseleinen schotel met decor van spelende kinderen. Japan, eind 19e eeuw.
Een set porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.
Een lot diverse porseleinen bordjes 1x antiquiteiten decor, 1x floraal decor beide capucijner buitenzijde. China, Qianglong.
Een 4-pas vormige ge‘mailleerde balustervaas met vogels en floraal decor in perken. China, 20e eeuw.
Een vijf delig porseleinen kaststel met wapen decor. Samson, 19e eeuw.
Een porseleinen servies onderdeel met floraal decor. Frankrijk, 19e eeuw.
Een aardewerken vaas, A.F.R. Dubois met decor van tamme kastanjes, gesigneerd: A.F.R. Dubois, september 1923. Frankrijk, 1e kwart 20e eeuw.
Een platelen inktstel met Regina decor. Goude, 1e helft 20e eeuw.
Een faience plaquette met klassiek decor, gemerkt Lill 1767. Frankrijk, circa 1900.
Een st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decor. KPM, circa 1900.
Een lot van vijf fiance borden met diverse decors. Frankrijk, 19e eeuw.
Een lot divers glaswerk waaronder George Davidson & Co en Val Saint Lambert. ...[more]
Charles Catteau voor Boch Frres KŽramis. Een aardewerk art decor vaas met floraal decor.
Een met zilver bewerkte sigarettendoos met decor van een molen en boerderij.
34 Los(e)/Seite