7 Los(e)
7 Los(e)/Seite
Een 19e-eeuws bureau met intarsia, met bijbehorende stoel en theetafel, en dienblad.
Een Napoleon III kandelaar op voet gedragen door drie leeuwen. Drie bokkenkoppen op de bovenrand.
Een lot diversen bestaande uit een set kandelaren en een set bronzen consoles. 19e eeuw.
Een lot bestaande uit (2) sets kandelaren en een miniatuur flap-aan-de-wand en een commode.
Le Corbusier - Cassina Chaise longue LC4, in ponyhaar.
Een mahonie en faux lederen club fauteuil in Art Deco stijl. 20e eeuw.
Een 19e-eeuwse eiken gateleg tafel naar ouder voorbeeld.
7 Los(e)/Seite