30 Los(e)/Seite
Een gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakken. China, eind 19e eeuw.
Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.
Een lot diverse porseleinen borden met Famile Rose decor. China, 18e eeuw.
Een lot porseleinen borden met floraal decor. China, Qianglong.
Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.
Een set porseleinen kop en schotels met klapmuts vormige kopjes. China, 19e eeuw.
Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.
Een set van drie porseleinen gemberpotten met double happiness symbool. China, circa 1900.
Een lot divers porselein waaronder waaronder een bord, dekselpotje en trekpotje. China, Kangxi & Qianlong. ...[more]
Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.
Een lot van twee kommen waarvan ŽŽn in Nanking aardewerk. China, 19e eeuw.
Een porseleinen Qianjiang Cai vaas met decor van Chinese figuren in een landschap, China, 19e/ 20e eeuw.
Een set porseleinen polychroom dekselvazen, gemerkt Kangxi. China, Tweede helft 20e eeuw.
Een porseleinen hoedendoos met Famile Noir decor. China, 20e eeuw.
Een set van zes porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.
Een monochrome porseleinen kom, gemerkt Qianlong. China, 20e eeuw.
Een porseleinen Sang de boeuf vaas, gemerkt aan onderzijde. China, 20e eeuw.
Een porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels op een tak, gemerkt Qianglong. China, midden 20 eeuw.
Een Blanc de Chine Guan-Yin. China, eind 20e eeuw.
Een porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuw.
Een porseleinen 8-kantige onderschotel voor een terinne met figuren-in-landschap decor. China, Qianglong.
Een set van drie porseleinen borden met floraal decor. China Qianglong.
Een 'kraak' porseleinen klapmutskom met vogel op rots decor. China, Wanli ca. 1620.
Een gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecor en zilveren dopmonturen. China, Yongzheng.
Een stel grote Kanton-stijl vazen. China, midden 20e eeuw.
Een lot gepolychromeerde porseleinen bordjes o.a. floraal-, en figuur en krab/garnaal decor. China, Yongzheng.
Een set porseleinen Imari bordjes met floraal decor. China, Yongzheng.
Een set porseleinen bordjes met 4-hanen decor. China, Yongzheng.
Een porseleinen dekselpot met floraal decor. China, eind 19e eeuw.
30 Los(e)/Seite