3 Los(e)
3 Los(e)/Seite
Een bronzen wierookbrander gedecoreerd met kikkers. China, 20e eeuw.
Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.
Een bronzen wierookbrander in lotusvorm, gemerkt aan onderzijde. China, eind 19e eeuw.
3 Los(e)/Seite