- Aardewerk; (1)
- Aardewerk;Aziatica; (1)
- Aardewerk;Aziatica;Chinees porselein; (2)
- Aziatica; (12)
- Aziatica;Aziatisch brons; (3)
- Aziatica;Aziatisch brons;Beelden;sculpturen; (1)
- Aziatica;Beelden; (1)
- Aziatica;Chinees porselein; (82)
- Aziatica;Chinees porselein;porselein; (89)
- Aziatica;CloisonnŽ; (2)
- Aziatica;Diversen;Lots; (1)
- Aziatica;Glas; (1)
- Aziatica;Japans porselein; (2)
- Aziatica;sculpturen; (1)
- Aziatisch brons; (4)
- Aziatisch brons;CloisonnŽ; (1)
- Chinees porselein; (30)
- Chinees porselein;porselein; (5)
- CloisonnŽ; (1)
- Diversen;Lots; (2)
- Schilderijen; (1)
244 Los(e)/Seite
Een Chinese vitrinekast. Aan de onderzijde twee deurtjes met koperen beslag. Aan beide zijkanten twee deurtjes. Midden 20e eeuw.
A holy water bowl inlaid with mother-of-pearl. First half 20th century.H.: 30 cm.
GŸnther Grass (1927 - 2015), Frau mit Butt (1979), etching. Signed in pencil and with dedication. And "E.A." (bottom left side).
Een lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas en dekselpot. China,1e helft 20e eeuw.
Een set porseleinen borden met floraal decor. China, Qianglong.
Een Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde deksel. China, 1e helft 20e eeuw.
Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.
Een aardewerken cache-pot gedecoreerd met draken. China, 1e helft 20e eeuw.
Een bamboekoralen snijwerk met een Boeddha. China, 1e helft 20e eeuw.
Een Swatow kom met floraal decor. China, Ming.
Een porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. China, 17e/18e eeuw.
Een bronzen hengselpot gedecoreerd met diverse Chinese figuren. China, 19e eeuw.
Een porseleinen snuff bottle met Famile Rose decor. China, 20e eeuw.
Een set van drie porseleinen kop en schotels met floraal decor. China, Tongzhi.
Een vaas in "gild fleck" Pekingglas gedecoreerd met waardenheden. China, 20e eeuw.
Een bronzen wierookbrander gedecoreerd met kikkers. China, 20e eeuw.
Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.
Een bronzen wierookbrander. China, 19/20e eeuw.
Een lot diverse cloisonnŽ waaronder twee dekseldozen. China, 19e/20e eeuw.
Een porseleinen Blanc de Chine Guan-Yin. China, 20e eeuw.
Een Sancai fat lady met konijn in haar hand. China, 19e/20e eeuw.
Een lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.
Een collectie inktstenen gedecoreerd met diverse figuren. China, 20e eeuw.
Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.
Een bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. China, 19e eeuw.
Een bronzen wierookbrander gedecoreerd met foo-honden. Japan, einde Meji periode.
Een gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakken. China, eind 19e eeuw.
Een set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eind 19e eeuw.
Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.
Een lot diverse porseleinen borden met Famile Rose decor. China, 18e eeuw.
Een Phallus "Penis" van jade?, vruchtbaarheids symbool "Palad khik". China, 20e eeuw.
Een lot porseleinen borden met floraal decor. China, Qianglong.
Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China, 18e eeuw.
Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.
Een cloisonnŽ Guan-Yin staande op een lotusbloem. China, 20e eeuw.
Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.
Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.
Een lot divers porselein waaronder met Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.
Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.
Een set porseleinen kop en schotels met klapmuts vormige kopjes. China, 19e eeuw.
Een set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.
Een porseleinen famile rose figuur van Fu Xing, gemerkt aan onderzijde. China, midden 20e eeuw.
Een porseleinen theebus met landschapsdecor. China, 18e eeuw.
Een set porseleinen schotels met floraal decor. China, Qianlong.
Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.
Een set van drie porseleinen gemberpotten met double happiness symbool. China, circa 1900.
Een lot divers porselein waaronder waaronder een bord, dekselpotje en trekpotje. China, Kangxi & Qianlong. ...[more]
Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.
Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.
Een lot van twee kommen waarvan ŽŽn in Nanking aardewerk. China, 19e eeuw.
Een bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20e eeuw.
Een Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met draken en foo-dogs op het deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.
Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.
244 Los(e)/Seite