- Aziatica;Chinees porselein; (1)
- Beelden;Diversen;Lots;religieus;sculpturen; (1)
- Beelden;Lots; (1)
- Beelden;Lots;religieus; (2)
- BMW;model auto's; (1)
- Chinees porselein; (1)
- Diversen; (1)
- Diversen;Glas;Lots;zilver; (1)
- Diversen;Kandelaren; (2)
- Diversen;Lots; (4)
- Fotografie; (1)
- porselein; (1)
- Schilderijen; (1)
18 Los(e)/Seite
Een convoluut van (3) schilderijen met voorstelling van een hond, een kar op zandpad en een platbodem bij avond.
Een set van (4) bronzen Napoleon III Billiard "Corner Pocket" ornamenten. Ca. 1850.
Een diorama of "Bavelaartje" voorstellende een stellingmolen nabij een huis. Laat 19e eeuw.
Een lot diversen waaronder een porseleinen blotter en bronzen sculptuurtjes.
Een bakelieten radio, model "PILOT". Ca. 1930.
Twee verguld koperen kandelaren met gehoekte stam. Franrijk, Empire, ca. 1810.
Twee koperen kandelaren, met bewerkte voet en gecanneleerde stam. Frankrijk, Charles X, ca. 1825.
Een lot bestaande uit Prins Valiant strips, Vivo Uitgave.
A large wooden crucifix. First half 20th century.H.: 135 cm.
A 19th century crucifix on tortoiseshell base.H.: 45 cm.
A 19th century crucifix on tortoiseshell base.H.: 70 cm.
A 19th century crucifix on tortoiseshell base.H.: 75 cm.
Een porseleinen Doucai fish tank, aan de binnenzijde gedecoreerd met vissen. China, midden 20e eeuw.
Porseleinen Famille Rose eierschaal dunne kommetjes in etui met vogel/prunus decor. China, 20e eeuw.
A lot dives BMW promotion material including calendars.
Imari-stijl hoge theebus, daarbij toegeveogd twee Imari-stijl snuff bottles. 19e eeuw.
Een geslepen glazen wijnkan op zilveren voet en met zilveren stop.
18 Los(e)/Seite