4 Los(e)
4 Los(e)/Seite
Een porseleinen figuur voostellende Vulcanus, gemerkt Meissen. Duitsland, circa 1900.
Een set porseleinendekselkoppen met onderschotel met Apponyi decor. Herend, eind 20e eeuw.
4 Los(e)/Seite