12 Los(e)/Seite
Een lot bestaande uit twee (transfer) kommen en een zoutvat. China, circa 1900.
Een lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decor en een Famile Rose dekseldoos. China, 19e eeuw.
Een porseleinen dekselvaas Famille Rose met perkdecor met landschappen. China, 20e eeuw.
Twee porseleinen deksels Famille Rose en Famille Verte. Chinees 19e eeuw. Diam. 13 en 14 cm.
Twee porseleinen Famille Rose deksel, ŽŽn met antiquiteiten decor, ŽŽn met lange lijs onder bloesemboom. China, 19e eeuw.
Twee porseleinen Famille Rose deksels, ŽŽn met floraaldecor, de ander met draak op jacht naar de vlammende parel. China, 19e eeuw.
Een aardewerk Nanking famille rose craquelŽ vaas gedecoreerd met strijders. China, 19e eeuw.
Een porseleinen famille rose cachepot met onderschotel. China, midden 20e eeuw.
Een celadon zgn. 'twin fish' schotel. China, Yuan/Ming.
Een porseleinen Famille Rose vaas, gemerkt Guanxu. China, 20e eeuw.
Een porseleinen Famille Rose kom, gemerkt Taoguang. China, 20e eeuw.
Een porseleinen lotusvormige schotel met Famille Rose decor, gemerkt Taoguang. China, circa 1900.
12 Los(e)/Seite