Special Section of Beatles and POP Memorabilia
Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Sprundel

  • (Lose: 1-397)

  • (Lose: 4000 - 4034)

  • (Lose: 1300 - 1657)

  • (Lose: 3000-3072)

  • (Lose: 800-889)

  • (Lose: 500-542)

  • (Lose: 1700-1860)

  • (Lose: 2200-2296)

  • 10:00 - 16:00 MESZ
  • 10:00 - 16:00 MESZ
  • 10:00 - 16:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 35,40%
USt. auf den Zuschlagspreis: 20,00%

Struikhei 37b, Sprundel , 4714VC, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)85 0703481

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

  • Diversen;Lots; (44)

Schätzpreis

  • Sculpture (44)
44 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 44 Los(e)

Een lot bevattende (4) diverse kistjes waarvan ŽŽn met inhoud. 19e eeuw en later.

Een lot diversen waaronder een bronzen putto, en een model van het standbeeld van een zittende St. Petrus in de St. Pieter te Rome. 19/20e eeuw.

Een lot smeedijzeren decoratieve objecten waaronder een bloemenmand, kandelaren en lampvoeten.

Een messing tafeltelescoop met diverse bijbehorende lenzen en stofkapppen. Gevat in een recente houten doos. Ca. 1920.

Een 19e-eeuwse skeletklok onder een glazen stolp. (Niet getest op langdurige werking).

Een koppel cassolettes, uitgevoerd in roze geaderd marmer, met bronzen monturen.

Een gehouten "Novelty" wandelstok bevattende een inktpotje, een pennenhouder, en een potlood. Eerste helft 20e eeuw.

Een mahonie belijmde, Louis XVI speeltafel met groenvilten inleg. Holland, circa 1790. (Fineer beschadigd).

Een mahonie gefineerde vitrinekast/toonbank met messing opstand en gehard glas. Circa 1970.

Een groen marmeren zuil op octagonale voet en gecanneleerde schacht. Itali‘, begin 20e eeuw. (Kleine beschadigingen).

Een 18e-eeuwse eiken deken-/huwelijkskist. Aan de binnenzijde een kaarsenbak.

  • 44 Los(e)