6 Los(e)
6 Los(e)/Seite
Een lot met (25) blauw witte tegeltjes. 19e eeuw.
Een lot bevattende (13) "Delftse" tegeltjes. 17e eeuw.
Een koppel deels vergulde vazen met daarop allegorie‘n voorstellende zomer en winter. Ca. 1900.
Een lot bestaande uit (6) "Delftse" tegels met o.a. diermotieven.
Een groot lot "steingut" en Keuls aardewerk, waaronder diverse kannen.
A glazed earthenware applique depicting "Nuestro Padre Jesus Nazareno de Medinaceli" (Jesus before Pilate). Madrid, 20th century.40 x 29 cm.
6 Los(e)/Seite