20 Los(e)/Seite
Een mahonie theekistje met binnendeksel. Ca 1800. Daarbij (2) druppelvangers.
Een tinnen sigarenbus, Indonesi‘, met sigaren en zilveren (3e gehalte) sigarensnijder.
Een telescoopkijker met (4) uitschuifbare delen en lenskap.
Auguste de Wever (1836-1910), "Cleopatre". Een bronzen jardiniere. Brussel, circa 1900.
Een lot diverse tinnen voorwerpen waaronder flessen. 19e eeuw.
Een bronzen grape. 17e eeuw of eerder.
Een viertal bloedkoralen colliers.
Een lot bestaande uit vier apothekers weegschalen. 20e eeuw.
Een lot antieke blokschaven. Eerste helft 20e eeuw.
Twee sabels waarvan ŽŽn zonder schede (geroest), 19e en begin 20e eeuw.
Een ingelegd inktstel bewerkt met o.a. been en parelmoer, met daarbij een dekseldoos. Eerste helft 20e eeuw.
Een wortelnoten belijmde theekist gebombeerd model met theebussen in interieur. Holland, 18e eeuw.
Een satijnhout en rozenhout belijmd achtkantig theekistje met schelpintarsia. Holland, Lodewijk Seize, ca. 1790.
Een satijnhout en rozenhout belijmd rechthoekig theekistje met schelpintarsia. Holland, Lodewijk Seize, ca. 1790.
Een parelmoer belijmd theekistje met een ietwat gebolde deksel. Holland, begin 19e eeuw.
Een eiken mangelplank. Holland, 18e eeuw.
Een lot zakhorloges waaronder met zilveren kast. (Niet getest op langdurige werking).
Een lot diverse zakhorloges. (Niet getest op langdurige werking).
Een Friese staartklok met landschapsdecor. Midden 19e eeuw. (niet getest op langdurige werking).
20 Los(e)/Seite