8 Los(e)
8 Los(e)/Seite
Een lot porselein bestaande uit een kom en een bordje. China, Qianglong.
Een porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuw.
Een porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.
Een set porseleinen dekselvazen met famile rose decor. China, 20e eeuw.
Een porseleinen bord met floraal decor. China, Qianglong.
Een celadon kom met bloemendecor in binnenzijde. Korea 15e eeuw of vroeger.
Een porseleinen bord met bloesemtakdecor. China, Qianglong.
Een set van drie porseinen Imari bordjes. China, 18e eeuw.
8 Los(e)/Seite