21 Los(e)/Seite
Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China, 18e eeuw.
Een porseleinen Imari bordje met paradijsvogeldecor. Japan ,18e eeuw.
Een porseleinen brush pot met Famille Verte decor met diverse spelende figuren, gemerkt met artemisiablad. China, Republiek periode.
Een lot divers porselein onder andere Amsterdams bont. China, 18e/19e eeuw.
Een grote gebuikte porseleinen Celadon vaas met hoge balustervormige hals. China, 19e eeuw.
Een porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decor met karaktertekend op de deksel. China,, 20e eeuw.
Een porseleinen Famille Verte buikvaasje met spelende ratten. China, Kangxi.
Een porseleinen Imari dekeldoos op pootjes met floraal decor in vakken. Japan 18e eeuw.
Een porseleinen Famille Verte hals vaasje met antiquiteiten decor. China, Kangx.
Twee porseleinen Famille Rose kommen met proviciewapen decor Gelderland en Utrecht. China, 20e eeuw.
Twee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal decor. China, 19e eeuw.
Twee porseleinen Famille Verte deksels, 1x flraal decor de ander met figuren in perken. China, 19e eeuw.
Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.
Een monochroom celadon craquelŽ kom. China, 18e eeuw.
Een celadon schenkkan. China, 19e eeuw.
Een monochroom celadon craquelŽ vaas. China, 20e eeuw.
Een Koreaanse, ingelegde celadon vaas, mogelijk Joseon, 18e eeuw.
Een celadon craquelŽ schenkkan. China, 19e eeuw.
Een celadon craquelŽ kruik. China, Yuan/Ming.
Een celadon kruik. China, Yuan/Ming.
Een porseleinen bord met erotische voorstelling. China, eind 19e eeuw.
21 Los(e)/Seite